Alt Coin

Dünya Devi Nasdaq, Bu 3 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Muhteşem!

Yatırımcılar riskli varlıklar olarak görülen kripto paraların değerlemesini sorgularken 2022 yılında hangi projelerin ivme kazanacağına dair de pek çok niyet var. Yazısı Nasdaq’ta yayınlanan Travis Hoium, gerçek yarara odaklanan altcoin projelerinin nihayetinde en pahalı olacağını düşündüğünü söyleyerek 3 altcoin’den bahsetti. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Uzman bu 3 altcoin projesine dikkat çekti

Uzmana nazaran öncelikle Solana (SOL), 2021’de en uygun performans gösteren kripto para ünitelerinden biriydi ve bu yükseliş 2022’de de devam edecek. Solana’nın kıymetlerin artacağı istikametindeki spekülasyonlardan değil, bir kamu hizmeti ekosisteminin yaratılması ile ivme kazandığı görüşünde. Solana’nın en büyük iki avantajının yüksek sürat ve düşük süreç fiyatı olduğunu düşünen uzmana nazaran bu durum 2022’de büyük yeniliklere yol açacak. Ayrıyeten DeFi, NFT projelerinin ağda ilerlemesine dikkat çeken Hoium, 250 milyon dolarlık teşebbüs fonuna da işaret ediyor.

İkinci olarak, en büyük akıllı mukavele olan Ethereum (ETH)’dan bahseden uzman isim, yaklaşan Ethereum 2.0 güncellemesine vurgu yaparak yüksek süreç fiyatları sunan ve yavaşlayan ağın değişebileceğine dikkat çekiyor. Ethereum, kripto ekosistemini inşa etmede rakiplerine karşı büyük bir avantaja sahiptir. NFT pazar yerleri, NFT’lerin erişim sağladığı web siteleri oluşturmak için araçlar ve düzgün bilinen dijital cüzdanlar kurmuştur. En kıymetli NFT’lerin günlük olarak el değiştirdiği yerdir.

Uzmanın ivme kazanacağını düşündüğü son ağ Polkadot (DOT) oldu. Proje, geliştiricilerin Blockchain’i öteki ağlardan daha esnek bir formda oluşturmasına müsaade veren parachain olarak isimlendiren yapıları kullanıyor.  Uzmana nazaran Polkadot’un teknolojisi, çeşitli Blockchain’lerin birbirleriyle irtibata geçerek özel lakin erişilebilir bilgiler oluşturmasına müsaade veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.