Alt Coin

Dünya Devleri Bu Metaverse Coin’i Seçiyor: Yeni Paydaşlık Geldi!

Dünyanın en büyük tenis turnuvalarından biri olan Avustralya Açık (AO), kripto para sanayisinin hem Non Fungible Token (NFT) hem de Metaverse tarafına giriş yapıyor. Bu yılki şampiyona, önde gelen bir metaverse coin projesi olan Decentraland’da da gerçekleştirilecek. Birebir vakitte, taraftarlar, canlı maç datalarıyla temaslı NFT satın alarak daha fazla iştirak sağlayabilecekler. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya deva ediniz.

Samsung’dan sonra Avustralya Açık, metaverse coin projesinde

Avustralya’daki Omicron olayları arttıkça, Avustralya Açık’ın organizatörleri hem memleketler arası seyircilere hem de maçlara şahsen katılmak isteyen mahallî halka daha fazla erişim için imkan sağlamaya karar verdi. Bu nedenle, turnuva Decentraland’da da gerçekleşecek. Burada ziyaretçiler ana stadyum Rod Laver Arena’yı gözlemleyebilecek, restoranları keşfedebilecek ve alışılmış ki tenis maçlarını izleyebilecekler. AO Turnuva Yöneticisi Craig Tiley, “Bu yeni teknoloji dalgasıyla, global tenis hayranları 2022 Avustralya Açık’ın daha evvel hiç olmadığı halde bir modülü olma fırsatına sahip olacak” yorumunu yaptı.

Ek olarak, tertip, “Art Ball NFT’leri” ismi verilen 6.776 NFT koleksiyonu yayınlayacak. Her koleksiyon, 2022 şampiyonasındaki tüm maçlardan kazanan bir atışa karşılık gelecek. Sahipler ayrıyeten gelecekte noktanın imajları, sanal giyilebilir aygıtlar ve başka yararları içeren bir airdrop alacaklar. 11 şampiyonluk noktasından biri yere düşerse, ilişkili NFT’nin sahibi, oyunda kullanılan fizikî tenis topunu özel el üretimi bir kutuda talep edebilecek ve alabilecek. Ayrıyeten NFT’ler, maçların oyun içi puanlarını kıymetlendirmek için kullanılan tıpkı teknoloji tarafından izlenecek.

Bu haftanın başlarında Koreli elektronik devi Samsung, Samsung 837X isimli yeni metaverse tecrübesini tanıttı. Decentraland tarafından desteklenen özellik, müşterilerin misyonlara yahut canlı müzik aktifliklerine sanal olarak katılmalarını sağlayacak. Samsung, “En güzeli, avatarlarınızı şahsileştirmek için NFT rozetleri ve Samsung Decentraland giyilebilir eserlerinin hudutlu tedarik koleksiyonlarını kazanabilirsiniz” açıklamasını yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.