Alt Coin

Dünyaca Ünlü Marka, Bu Altcoin ile El Sıkıştı: Fiyat Sıçradı!

Ünlü giysi markası Gap, sanatçı Brandon Sines ile Tezos‘ta NFT koleksiyonunu başlattı. Gap, yarından itibaren NFT koleksiyonu kapsamında hudutlu sayıda dijital kapüşonlu sweatshirt satmaya başlayacak. Bu gelişme üzerine tanınan altcoin projesi Tezos’un fiyatında yaklaşık % 5 civarında bir zıplama oldu. Yazım sırasında coin 4.36 dolardan süreç görmekteydi. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

Tanınan altcoin Tezos’un fiyatı fırladı

Dünya çapında bir giysi markası olan The Gap, kısa müddet evvel Tezos aracılığıyla birinci NFT koleksiyonunu piyasaya sürdüğünü duyurdu. Koleksiyon, yaratıcılar için “oyunlaştırılmış bir dijital deneyim” sunuyor ve müşterilerin dijital olarak koleksiyonluk bir Gap kapüşonlusuna sahip olmalarını sağlıyor. Giysi markası, NFT projesini Çarşamba günü kendi sitesinden yaptığı açıklamada duyurdu. Yeni koleksiyonların, Frank Ape NFT’lerini yaratan sanatçı Brandon Sines ile ortaklaşa tasarlandığı bildirildi. Sines, “Gap ile olan bu iştirakle, yaratıcı döngü tam bir döngüye girdi, zira Frank Ape’in hoş bildirilerini tarihteki en klasik markalardan biriyle işbirliği yaparken söz etmeme müsaade veriyor” dedi.

Kapüşonlular koleksiyonu dört enderlik düzeyinde sunulacak: Yaygın, Ender, Destansı ve Çeşidinin Tek Örneği. Ortak NFT’ler 13 Ocak 09:00’dan 15 Ocak 08:59’a kadar mevcut olacak. Her biri 2 Tezos tokenine satılacak. Gap, pay ispatı konsensüs düzeneği nedeniyle kendisini daha güç verimli olarak pazarlayan Tezos aracılığıyla koleksiyonunu piyasaya sürdü. Güç telaşlarının, NFT’ler ve çeşitli alt toplulukların sorun çıkardığı daha geniş kripto alanı için makûs PR olduğu biliniyor. Gap’in Dijital ve Teknolojiden Sorumlu Lideri John Strain, şunları söyledi: “Daha gezegen dostu bir blockchain teknolojisinin bizim için kilidini açabileceği imkanlar ve müşterilerimizle ilişki kurmamızı sağlayacak tüm yeni yollar konusunda heyecanlıyız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.