Alt Coin

Dünyaca Ünlü Şirket, Bu Metaverse Coin ile İştirak Kurdu!

Warner Music Group (WMG) Perşembe günü yaptığı duyuruya nazaran, tanınan metaverse coin projesi The Sandbox’ta müzik odaklı bir tema parkı ile metaverse’e giriyor. İştirak, Ed Sheeran, Bruno Mars ve Dua Lipa üzere büyük yıldızları birinci kere metaverse’e getirebilir. Haberin tesiriyle altcoin fiyatı yükseldi. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

WMG metaverse coin projesi The Sandbox ile anlaştı

Basın açıklamasına nazaran, sanal tema parkında Ed Sheeran, Bruno Mars, Dua Lipa ve Cardi B üzere müzik şirketinin yıldızlarla dolu sanatçı listesinden ‘konserler ve müzikal deneyimler’ yer alacak. The Sandbox, hayranların Mart ayında satın alması için potansiyel şenlik sitesinin bitişiğindeki sanal mülkler için bir LAND satışına mesken sahipliği yapacak. WMG’nin dijital şefi ve iş geliştirmeden sorumlu lider yardımcısı Oana Ruxandra, verdiği bir röportajda şu değerlendirmede bulunuyor:

Şu anda Web 3’e ve bunun müzik üzerindeki tesirine derinden odaklanmış durumdayız. Şu anda fandom karşısında kıymet biçmek inanılmaz derecede sıkıntı. 80’ler ve 90’larda müzik sanayisi büyük on yıllar yaşadı ve sonra Napster ortaya çıktı ve bir geri çekilme yaşandı. Sonra Spotify geldiğinde de tıpkı şey oldu. Sekiz topun ardında değil, fırsatı yakalamak istiyoruz.

WMG, kitlesini sanal dünyalara genişletmek isteyen birinci büyük müzik şirketi değil. Metaverse coin projesi Decentraland, Ekim ayında Snoop Dog üzere sanatkarların The Sandbox’ta Eylül ayına kadar uzanan sanal toplantılarla katıldığı üç günlük bir sanal müzik şenliğine konut sahipliği yaptı.

Metavers’e giren şirketlerin neler getireceğini kimse kesin olarak bilmese de, The Sandbox ve Decentraland üzere sanal gerçeklik platformlarıyla iştiraklerin inançlı bir başlangıç ​​noktası olduğu açık. Haberin akabinde Sandbox’ın SAND tokeni yükselerek gün içinde 3,54 doları gördü.  Basın vaktinde ise son 24 saatlik vakit diliminde %5,5 artışla 3,40 dolardan süreç görüyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.