Alt Coin

Dünyaca Ünlü Şirket, Bu Metaverse Coin’i Seçti: Satın Aldı!

Animoca Brands tarafından yapılan duyuruya nazaran PwC Hong Kong, tanınan metaverse coin projesi SAND’in ardındaki The Sandbox’ta sanal arazi satın aldı.

PwC Hong Kong The Sandbox toprağı satın aldı: Metaverse coin fiyatı yükselişte

Arazinin satın alınması, PwC Hong Kong’un Ethereum üzerine heyeti bir VR oyunu olan The Sandbox’ta özel bir alana sahip olacağı manasına geliyor. PwC Hong Kong’dan William Gee, satın almanın “yenilikçi iş modelleri aracılığıyla bedel yaratacağını” ve “müşteriler ve topluluklarla etkileşim kurmanın yeni yollarını” tanıtacağını söyledi.

Gee, şirketin Metaverse’e yatırım yapmak isteyen müşterilere tavsiyede bulunmayı planladığını söylese de, PwC Hong Kong’un The Sandbox’taki varlığını nasıl kullanmayı planladığı tam olarak muhakkak değil. Animoca Brands, bu muahedenin PwC Hong Kong’u The Sandbox’ın sanal dünyasında arazi elde eden memleketler arası bir profesyonel hizmetler şirketi olarak bir birinci haline getirdiğini belirtti.

Satın alımın kıymeti açıklanmadı. Bununla birlikte, tek arazi parsellerinin satışlarına yönelik geçmiş bilgiler, satın alımın 2,7 ETH (11,300 dolar) ile 40.000 ETH (164 milyon dolar) ortasında değişebileceğini gösteriyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere öbür firmalar da daha evvel The Sandbox’ta arazi satın aldı. Adidas, Kasım ayı sonlarında VR oyununda arazi satın aldı. Platform ayrıyeten The Walking Dead, Atari, South China Morning Post ve Snoop Dogg üzere birçok büyük isimle ve aile markaları The Deva Bears ve The Smurfs ile paydaşlık kurdu. Yazım sırasında SAND, yüzde 22.8’lik bir yükseliş ile 6.31 dolardan el değiştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.