Alt Coin

Dünyaca Ünlü Şirket Yöneticisi: 2022 Bu Altcoin’in Yılı!

Dünyanın en büyük profesyonel hizmet ağlarından biri olan EY’de Blockchain Teknolojisi Yöneticisi Paul Brody, 2022’nin neden büsbütün Ethereum ile ilgili olduğunu paylaştı. Blockchain uzmanı, bunun için 3 husus sıralıyor ve önder altcoin projesinin ağlar ortasında köprü olabileceğini söylüyor. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

Paul Brody, başkan altcoin projesinin geleceği için 3 unsur sıralıyor

Şirketin teşebbüslerini ve Blockchain teknolojisine yatırımlarını yöneten Paul Brody, şu anda Blockchain dünyasında meydana gelen yenilikçi ve kıymetli her şeyin Ethereum ekosisteminde gerçekleştiğini söylüyor. Brody ayrıyeten, önümüzdeki yıl Ethereum ekosisteminde büyümeyi sağlayan üç ana trendin olduğuna inanıyor…

  • Brody birinci olarak, “DAO toplulukların, misyonların ve işletmelerin tek bir formatta nasıl birleştiğinin geleceğini temsil ettiğini” ve DAO’ların “bir müddettir var” olduğunu, bu alandaki projelerin 2022’de “başladıklarını” savunuyor.
  • İkincisi, “DeFi ekosisteminin ana akım finansla bütünleşmeye devam edeceğini” düşünüyor ve “Müşterinizi tanıma (KYC) katmanını DeFi’ye ekleyen birtakım merkezi olmayan kimlik idaresi bileşenlerinin ortaya çıkışını göreceğimizi” kestirim ediyor.
  • Üçüncüsü, bu yılın sonuna kadar Ethereum’un “öncelikle başka Blockchain’lerin (Katman 2 ağları) birbirleriyle etkileşime girmesi için kullanılan bir Blockchain olacağına” inanıyor.

Pekala, bu yılın kazananları hangi projeler olacak?

Brody’ye nazaran, “ilk büyük kazanan, Ethereum ekosisteminin kendisidir.” Hangi Ethereum katman 2 tahlilinin en başarılı olacağını bilinmese de, “hem geliştirici hünerlerinde hem de iştirakçi sermayede Ethereum’un mutlak hakimiyetini tartışmak zor” olduğundan, Brody’ye nazaran Ethereum ekosistemi her durumda kazanan olacaktır.

  • İkinci büyük kazanan, “özellikle DeFi ve DAO’larda ve NFT’ler de Ethereum ekosistemi lokal pazar liderleri” olacak.
  • Üçüncü büyük kazanana gelince, Brody bunun “düzenleyiciler” olacağını düşünüyor zira “stablecoin’lerin ağır düzenleyici odaklanma ve DeFi, önümüzdeki yıl muhtemelen çok olumlu değişiklikler olacağına işaret ediyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.