Alt Coin

Dünyada Bir Birinci: Bu 2 Altcoin, Alman Borsasında Tahta Açıyor!

İdaresi altında 4 milyar dolarlık varlık olan ve Avrupa’nın en büyük dijital varlık yatırım şirketi olan CoinShares, stake mükafatlarını yatırımcılarla paylaşmak için tasarlanmış, dünyanın birinci fizikî dayanaklı kripto borsasında süreç gören eserlerini (ETP’ler) piyasaya sürdüğünü duyurdu. CoinShares, iki altcoin için, Tezos ve Polkadot için bu hizmeti sundu. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

CoinShares’tan iki altcoin için kıymetli haber

CoinShares Physical Staked Tezos ve CoinShares Physical Staked Polkadot isimli stake ödüllü ve düşük süreç fiyatlarına sahip olan bu ETP’ler, Almanya’nın ana pazarı Xetra’da listelenecek. Yeni ETP’ler, proof-of-stake protokollerine kolay bir formda maruz kalma ve güvenliklerine katılmanın mükafatlarını sağlamak için CoinShares’in teknoloji platformundan yararlanıyor.

Web sitelerine nazaran, CoinShares’in stake edilen ETP’leri, ihraççının stake mükafatlarını idare fiyatını azaltarak ve stake mükafatları tahakkuk ettikçe ETP’nin getirisini her gün artırarak yatırımcılarla paylaşmasına müsaade verecek halde oluşturulmuştur. Bu duyuru ile birlikte, CoinShares’ın piyasaya sürdüğü toplam ETP sayısı altıya çıkmış oldu. Bu bahiste, CoinShares Eser Lideri Townsend Lansing, aşağıdaki sözleri kullandı:

Proof-of-stake protokolleri, yatırımcıların ağı ve süreçlerini doğrulamak için varlıklarını kullanmalarını gerektirir. Doğrulayıcı birebir vakitte protokolün dijital para ünitesini de kazanır; bu, yatırımcıların bu mükafatları paylaşan büyük havuzlar oluşturmak için varlıklarına katkıda bulunabileceği manasına gelir. Stake mükafatlarını yatırımcılarla şeffaf bir halde paylaşmamızı sağlayan eşsiz bir sisteme sahip birinci fizikî takviyeli kripto ETP’lerini piyasaya sürmekten gurur duyuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.