Alt Coin

Dünyada Bir Birinci: Bu Altcoin Dev Borsada! Fiyat Sıçradı

Cosmos, popülaritesi son vakitlerde patlayan bir ekosistem oldu ve mahallî altcoin projesi ATOM, piyasa kıymetine nazaran 16. en büyük ekosistem haline geldi. Artık 21 Shares, dünyanın birinci Cosmos Borsada Süreç Gören Ürünü’nü (ETP) listeledi. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Cosmos’un altcoin projesi İsviçre borsasında!

Dünyanın önde gelen kripto para ETP ihraççısı olan 21 Shares AG, bir basın açıklamasında Cosmos Blockchain’i için ETP listesini duyurdu. Eser İsviçre Menkul Değerler Borsası SIX’te CHF, EU ve USD karşısında süreç görmektedir. Duyuruda ayrıyeten, eserin “Metaverse’in birinci evrelerini destekleyen merkezi olmayan, birlikte çalışabilir Blockchain’lerin büyüme yörüngesinden yararlanmak isteyen” yatırımcılara yönelik olduğunu belirtiliyor. kelam edilen Blockchain’ler ortasında Terra (LUNA) ve en büyük akıllı mukavele platformu Ethereum (ETH) yer alıyor. 21 Shares CEO’su ve Kurucu Ortağı Hany Rashwan şunları söyledi:

Cosmos, finanstan metaverse’e kadar her şeyi destekleyebilen başkan bir platform oluşturdu. Kripto dünyasına geniş erişim sağlamak için köprüler kurmaya devam ederken bu eseri piyasaya sürmekten heyecan duyuyoruz.

ATOM fiyatı şu anda son 24 saatte yüzde 10 artmış durumda ve dün 35.5 dolara düştükten sonra 39.24 dolardan süreç görüyor.  Piyasa kıymeti ile on altıncı sırada yer alan ATOM, tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 44.45 dolara şimdi üç gün evvel ulaştı. Bu ortada, DeFi Lama’nın bilgilerine nazaran, Cosmos ekosisteminde kilitli olan paha yaklaşık 9 milyar dolara yükseldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.