Alt Coin

Düşüşte Balinalar, Sepetlerini Bu Altcoin’ler ile Çeşitlendiriyor!

Altcoin projeleri, büyümeye devam ediyor. Kripto para alanındaki toplam aylık geliştiriciler 18.000 ile rekor bir düzeye ulaştı ve her zamanki üzere en büyük altcoin olan Ethereum en yüksek sayıyı korudu. Lakin yakın vakitte, kripto para alanına düşüş hakim oldu ve balinalar, bu bedel kaybı sırasında çeşitli altcoin’leri sepetine attı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Ethereum balinalarının gözü bu altcoin projelerinde

Ethereum ağı, rakip ağlar ortasında en büyük geliştirici sayısına sahip olsa da, öbürleri de süratli bir gelişme oranını yakalıyorlar. Kimilerine nazaran bu, ETH balinalarının yatırım yapmak için başka altcoin’leri aramasının ana nedenlerinden biri olabilir. Yakın vakitte, WhaleStats bilgilerine nazaran Ethereum balinaları stablecoin ve altcoin biriktirdi. Balina istatistiklerinden elde edilen son tahliller, borsa dışı birinci 1.000 ETH cüzdanının geçen hafta USDT, USDC ve Binance USD satın aldığını ortaya koydu. 

Bilhassa, balinalar 62.569 dolar pahasında Polygon (MATIC) ve akabinde stablecoin FlexUSD biriktirdi. Electric Capital tarafından yakın vakitte açıklanan rapora nazaran, Polygon, Solana, Binance Smart Chain, Polkadot ve Terra üzere ETH rakipleri geliştirme açısından daha süratli gelişiyor.

Ayrıyeten, HEX ve Chainlink, sırasıyla 28.133 dolar ve 27.394 dolar pahasındaki token alımları ile balinaların favorileriydi. WhaleStats bilgileri ayrıyeten kimi varlıklı ETH balinalarının büyük ferdî yatırımlar yaptığı sonucuna vardı. 4. sıradaki ETH balinası, 200 bin Chainlink (LINK) ve 1.000 Maker (MKR) satın aldı. Yazım sırasında Ethereum yüzde 11’lik bir düşüş ile 2.247 dolardan el değiştiriyor. Balinaların satın aldığı LINK, MKR üzere altcoin’ler ise yüzde 10’un üzerinde bedel kaybı yaşadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.