Alt Coin

Düşüşte Bile Bu 7 Altcoin, Çift Haneli Zıpladı: İşte Nedeni!

Bitcoin (BTC) 42.000 dolar fiyat düzeyinin yakınında sert dirençle müsabakaya devam ederken kimi altcoin projeleri yükseliş yaşadı. Kimilerinin yükselişi, çift haneliydi. Son bilgiler, geçtiğimiz gün boyunca en çok kazananların Elsastos (ELA), API3 (API3), Prometheus (PROM), Haven Protocol (XHV), Stacks (STX), Beefy Finance (BIFI) ve cETH olduğunu gösteriyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Gerilemeye karşın 7 altcoin yükseliş yaşadı

Geçtiğimiz gün boyunca 7 altcoin yükseliş yaşadı. Bilhassa 3 adedinin yükselişinin gerisinde çeşitli gelişmeler yer alıyor. Birinci olarak “internetin Blockchain takviyeli versiyonu” olmayı hedefleyen web3 odaklı bir proje olan Elastos protokolü, yüzde 22’lik kayda paha bir ralli yaşadı. ELA için fiyat ve süreç hacmindeki artış, Elastos Vakfı’nın ELA tokenı için geri alım programı için planlarını açıklamasının akabinde geldi. Platformun birinci merkezi olmayan borsası Glide Finance de kilitlenen toplam pahada bir artış gördü.

Öte yandan, en şimdiki dataların inançlı ve muteber transferini kolaylaştırmanın bir yolu olarak akıllı kontratlar ve uygulama programlama arayüzleri (API’ler) ortasındaki irtibat yeteneklerini geliştirmeye odaklanan bir protokol olan API3 yükseldi.  API3’e olan ilgideki artış, protokolün birinci taraf oracle’larının kripto topluluğu içinde ivme kazanmasıyla ortaya çıkıyor.

Son olarak, kullanıcılara inançlı ve özel bilgi alışverişini kolaylaştırmak için tasarlanmış, datadan para kazanma için merkezi olmayan bir çerçeve sunan Prometheus’un yükselişinin gerisinde da çeşitli gelişmeler yer alıyor.  Prometheus için fiyat artışı, proje tam mainnet lansmanına hazırlanırken geldi. Ağ; Binance Coin (BNB), wrapped BTC, PROM, Tether (USDT), USD Coin (USDC) ve Wrapped Ethereum (WETH) dahil olmak üzere yedi varlık için dayanak sağlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.