Bitcoin

Duyuru: Türk Bitcoin Borsası, Bu Altcoin’i Listeliyor!

Türk Bitcoin borsası Paribu, kısa müddet evvel erken kademe altcoin projelerini listeleyeceği Paribu Box’ı hayata geçirdi. Bu kapsamda borsa, Paribu Box’ta 4 altcoin listeledi. Artık ise yeni bir altcoin’in ekleneceğini duyurdu. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Bitcoin borsası Paribu, yeni bir altcoin listeliyor!

Türk Bitcoin borsası Paribu, kısa mühlet evvel Paribu Box’ı hayata geçirdi. Paribu Box, yeni altcoin’lerin listeleneceği bir platform olarak lanse edilebilir. Borsa bu platformuna 4 yeni altcoin ekledi. Bu altcoin’ler şunlardır: GALA (GALA), Alien Worlds (TLM), MyNeighborAlice (ALICE) ve CEEK VR (CEEK).

Bugün ise borsa yeni bir altcoin’in daha Paribu Box’ta listeleneceğini açıkladı. Paribu BOX, bugün saat 16:00’da Radio Caca’yı (RACA) listeliyor.

Paribu Box nedir?

Paribu Box henüz geliştirme sürecinin erken basamaklarında olan, son eser olarak vaatlerini gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceğini öngörmenin çok erken olduğu veyahut halihazırda mümkün olmadığı lakin bir probleme ürettiği tahlille yahut geliştirmeyi hedeflediği yapıyla umut vadeden “erken periyot proje” olarak isimlendirilebilecek projelere ilişkin kripto varlıkların alınıp satılabilmesi için oluşturuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.