Alt Coin

Düzeltmeye Karşın Balinalar, Bu 10 Altcoin’den Biriktiriyor!

En büyük 1.000 Ethereum balina cüzdanını izleyen WhaleStats’a nazaran, olumsuz fiyat hareketlerine karşın Shiba Inu balinaların radarında kalmaya devam ediyor. Ayrıyeten, devasa balina cüzdanları düzeltmeyle indirme giren altcoin projelerinden biriktirmeye devam ediyor. İşte ayrıntılar…

Balinalar indirimi fiyattan bu 10 altcoin projesinden stokladı

Kripto para yatırımcıları, Rusya’nın kriptoları çevreleyen en son raporuna gözleri çevirirken, bugün Avalanche (AVAX) dışında tüm altcoin projeleri ortalama %5’in üzerinde bedel kaybetti. WhaleStats tarafından sağlanan on-chain metrikler, balinaların Shiba Inu (SHIB) biriktirmek için indirimli fiyatlardan yararlandığını gösteriyor. Balina dedektifi, devasa kripto cüzdanlarının 17 Aralık menüsünü gösteren aşağıdaki tweet’i paylaştı.

Shiba Inu’ya dair kimi değerli datalar

WhaleStats datalarına nazaran, gün içindeki 24 saatlik ölçümlerde Shiba Inu (SHIB) en çok satın alınan 10 token ortasında ve dolar cinsinden en büyük token durumunda yer alıyor. Göğüs coin ayrıyeten, en büyük 10 balina sahipliği ortasında ikinci sırada yer aldı. Fiyat hareketlerine gelince, mevcut fiyatıyla SHIB, Ekim ayı ATH’si 0.00008616 dolardan %80 indirimli süreç görüyor. Buna karşın CoinGecko datalarına nazaran SHIB’nin tüm kazanımları, en düşük düzeyinden 2021 ATH’sine %56.342.400’lük muazzam bir büyüme gösteriyor.

Göğüs coin’in dolanımdaki arzı 549,060,24 milyar SHIB düzeyindedir. Kriptokoin.com olarak üzere Shiba Inu kademeli token yakma süreci uygulayarak, dolanımdaki arzının bir kısmını kalıcı olarak ortadan kaldırıyor. Yakma oranını izleyen ShibBurn bilgilerine nazaran, 410,298,915,831,867 ünite SHIB bugüne katrilyonluk arzdan kalıcı olarak çıkartıldı. Shiba’nın yakın tarihte duyurduğu NFT oyun geliştirme planlarıyla birlikte kademeli bir token yakma, orta vadede SHIB arzının daha azalacağı manasına geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.