Alt Coin

Efsane 2 Analist, Bu Altcoin’i Seçti: Yüzde 84.000 Yapabilir!

Efsane Twitter analistlerinden Flood ve Smart Contracter, Blockchain köprüsü Synapse’ye (SYN) dair fiyat beklentilerini ve altcoin projesinin piyasadaki pozisyonunu tartıştı. Flood’un varsayımları 3.00 dolardan süreç gören SYN için %84.000’lik patlama öngörüyor. İşte ayrıntılar…

Analist ralli iddialarını paylaştı

Flood olarak bilinen deneyimli kripto analisti, Synapse’nin (SYN) önümüzdeki iki yıl içinde çılgın çıkarlar elde etme potansiyeline sahip olduğunu birkaç nedende açıklıyor:

İşte kolay bir matematik, EVM akıllı mukavele platformlarının toplam 700 milyar dolarlık bir piyasa bedeli var ve 2023 yılına kadar 12 trilyon dolara ulaşması bekleniyor. Synapse’in üstün kullanıcı tecrübesi, hiper verimli likidite sağlama ve kripto piyasasındaki en büyük geliştirici takımlarından biri ile, dünyanın önde gelen cross-chain köprüsü haline geleceği ve 2023 yılına kadar 1.2 trilyon dolarlık bu piyasa bedelinin en az %10’unu ele geçireceği katidir.

Analist, bu şartlarda SYN’nin %84.000’lik patlamayla 2.000 doların üzerine ulaşacağını ekliyor:

Bu, fiyat maksadını SYN başına 2.400 dolar olduğunu koyuyor. Ayılar ve FUD’a kapılanlar (korku, belirsizlik ve şüpheler) istedikleri her şeyi satsınlar, biriktirmeye devam edeceğim.

  • Ethereum Sanal Makinesi (EVM), geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) oluşturduğu Blockchain tabanlı bir yazılım platformudur. Akıllı mukaveleler oluştururken gelişmiş donanım muhtaçlığını ortadan kaldırır.

Smart Contracter’da altcoin SYN’yi yakından takip ediyor

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız Smart Contracter, yakın tarihte SYN tahlillerini paylaştı. Flood’tan farklı olarak Contracter SYN’yi ETH karşısında inceliyor ve projenin geleceğine değiniyor:

SYN grafiği burada haftalık olarak ETH’ye karşı şahane görünüyor ve rastgele bir Blockchain’den neredeyse hepsine köprü kurmanıza müsaade veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.