Alt Coin

Efsane CEO, Altcoin Seçimlerini Paylaştı: İşte Sepetteki Coin’ler!

Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, katıldığı bir programda, Polkadot ve Terra üzere favori altcoin projelerini paylaştı. Ayrıyeten bilinmeyen, yeni bir coin’den de bahsetti. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Dan Morehead, 3 altcoin projesinden bahsetti

Global makro fonlar, makro ticaret ve yatırım danışmanlığı konusunda deneyimli olan ve Bitcoin, altcoin ve Blockchain odaklı şirketlere odaklanan bir yatırım şirketi olan Pantera Capital’in kurucusu ve CEO’su Dan Morehead, CNBC’de katıldığı bir programda 3 altcoin’e dikkat çekti. Bunlardan birincisi, Polkadot (DOT) oldu. Polkadot’un bir Blockchain’den başkasına paha aktarma konusundaki değerine dikkat çekti. Ayrıyeten birinci akıllı kontrat ve DeFi protokollerinin birinci çeyrekte yayına gireceği için heyecanlı olduklarını belirtti. Ayrıyeten pek çok geliştiricinin ve protokolün Polkadot ağı üzerinde inşa etmeye başlamasının da ivmeyi sürdürme konusunda katalizör olacağını düşünüyor.

İkincil olarak, Terra (LUNA)’ya dikkat çekildi. Terra ağındaki USDT stablecoin’inin büyüklüğüne vurgu yapan Morehead, bu ağda güçlü bir adaptasyon olduğuna ve güçlü bir geliştirici aktivitesi yaşandığına işaret ediyor. Önümüzdeki yıl için en umut verici coin’lerden biri olduğunu belirtiyor.   Son olarak, DeFi sigorta alanında Risk Harbor isimli bir proje konusunda heyecanlı olduklarını belirtiyor. Risk Harbor’ın internet sitesinde şu tabirler yer alıyor:

Her bir kripto varlığının sağlam aracılara gereksinim duymadan korunması gerektiğine ve böylelikle herkesin erişebileceği hakikaten müsaadesiz ve açık bir finansal sistemin garanti altına alınması gerektiğine inanıyoruz. Risk Harbor, likidite sağlayıcılarını ve hisse sahiplerini akıllı mukavele risklerine, hack’lere ve taarruzlara karşı korumak için büsbütün otomatik, şeffaf ve tarafsız bir talep süreci kullanan merkezi olmayan finans (DeFi) için bir risk idaresi pazarıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.