Alt Coin

Efsanevi Analist: 2022’i Bu Altcoin’lerin Vakti Olacak!

Analist Michaël van de Poppe bu yıl DeFi ve Oracle altcoin projelerinin vakti olacak görüşünde. Tanınan kripto analisti, kripto dünyasının iki kıymetli alt kümesini gözlemliyor ve bir altcoinin üst hakikat yükselmeye hazır olduğunu düşünüyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

Tanınan altcoin LINK parlıyor

Michaël van de Poppe, cansız bir 2021’den sonra bilgi besleme hizmeti Chainlink’in (LINK) hem merkezi olmayan finans (DeFi) hem de ilerleyen Oracle ağları için bayrağı taşıyabileceğini söyledi. Analist bahis hakkında şöyle diyor:

2021, Oracle ve DeFi için Chainlink için en düzgün yıllardan biri olmadı. Lakin son vakitlerde DeFi kısmında nitekim güç gördük ve birden fazla DeFi protokolü sağa ve sola dağılıyor, devam etmesi çok mümkün görünen güç gösteriyor. DeFi hoş bir halde uyanacaksa, Chainlink büyük olasılıkla takip edecek.

Oracles, akıllı kontratları yürütmek için gerçek dünya bilgilerini blockchainlerle bağlayarak çalışır. Van de Poppe, kripto varlığı için 2022 fiyat varsayımlarını ortaya koyarken Chainlink’in Tether’e (USDT) karşı son zamanlardaki en yüksek ve en düşük düzeylerine dikkat çekiyor. Şöyle diyor analist:

Şayet burada 19,50 dolardan daha yüksek bir taban elde edersek, yeniden yüksek düzeylere saldıracağız ve 33 dolardaki yüksek düzeyleri kırdığımızda büyük olasılıkla kendimizi yeni bir trende sokacağız. Akabinde, Chainlink için bir sonraki amaçlar olarak 77 dolar ve 120 dolar [olarak] ile devam etmek istiyoruz.

Kripto analisti, yıllık kripto piyasası değerlendirmesini şu sözlerle tamamlıyor: “2022, DeFi ve oracle yılıdır.” Band Protocol (BAND), API3 ve DIA, geçtiğimiz yılda öne çıkan esas oracle projeleri. DeFi platform kelam konuş olduğunda ise birinci akla gelen projeler AVAX, AAVE, ADA, SOL ve MATIC olarak karşımıza çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.