Alt Coin

Efsanevi Analist, 3 Altcoin Belirledi ve Kritik İddialar Yaptı!

Kripto boğaları pay senetlerinin yine canlanmasıyla piyasayı yükseltiyor. Bitcoin 33,184 dolar dayanağından %12 uzaklaştı. Altcoin piyasası yükselişe eşlik ediyor ve birden fazla çift haneli çıkarlar elde etti. Önümüzdeki düzeyleri haritalamak için Twitter’dan Michaël van de Poppe’nin teknik tahlillerine bakalım. Cardano (ADA), Fantom (FTM) ve Harmony’i (ONE) inceliyoruz.

ADA, FTM ve ONE tahlili

Michaël van de Poppe, yakın tarihli tweetlerinde Cardano (ADA), Fantom (FTM) ve Harmony’i (ONE) kıymetlendirdi. Cardano ile başlayan analist, ADA fiyatının %25’lik ralliyi ateşlemek için kıymetli bir seviyeyi geri alması gerektiğini söylüyor:

ADA, 1,50 doların üzerine geçersiz bir çıkış yaptı. Aralığa gerçek geri çekildi. Şayet 1,50 dolar alanını tekrar test etmek isterse, o vakit evvel 1,20 doları aşmalı.

Analist altcoin FTM’de kritik direnç ve dayanakları belirliyor

Sırada, DeFi, DApp’ler ve kurumsal uygulamalar için ölçeklenebilir Blockchain platformu Fantom var. Bitcoin (BTC) karşısında süreç yapan Van de Poppe, FTM/BTC çiftinin 0,00005 BTC’de (1,81 dolar) takviyesi tutmayı başardığını ve bir çıkış rallisi başlatmak için artık 0,000068 BTC’de (2,48 dolar) direnç göstermesi gerektiğini söyledi:

Bir nükleer bombadan kaçınmak için tutulması gereken çok değerli alan 2.5 dolar bölgesiydi. Tutmadı, FTM fiyatı dayanağa gerçek düştü ve bölgeden güçlü reaksiyon aldı. 1,88-1,99 dolar ortasında takviye, 2,5 dolar direnç. Bu bozulursa -> yeni dürtü dalgası.

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız Poppe’nin radarındaki son altcoin, merkezi olmayan ekonomiyi güçlendirmeye odaklanan Harmony (ONE). Van de Poppe’ye nazaran Harmony, 0,000005 BTC yahut 0,18 dolar takviyesini doğruladıktan sonra Bitcoin’e (ONE/BTC) karşı sıçramaya hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.