Alt Coin

Efsanevi Analist: Altcoin Satın Alma Zamanı! Bu 3’ü Tabana Vurdu

Efsanevi kripto analisti Michaël van de Poppe, potansiyel altcoin yatırımcılarına satın almak için en uygun vaktin artık olabileceğini söylerken, üç tanınan kripto paranın tabanda olduğunu öne sürüyor. Elbette, Poppe’nin telaffuzları birer kestirimden öteye geçemez. Yazının devamında, analistin öngörülerini dayandırdığı teknik tahlilleri inceliyoruz.

Van de Poppe Ethereum senaryosunu paylaşıyor

Tanınan analist, 532.900 takipçisine gönderdiği bir tweet’te, Ethereum’un (ETH) mevcut 3.600-3.700 dolar aralığını yine test etmesinin, önde gelen akıllı kontrat platformu için üst istikametli bir devamın mümkün olduğuna dair bir işaret olduğunu söylüyor:

Bence düzeltme, birkaç hoş tekrar test gördüğümüz Ethereum’da yapıldı. Bu senaryonun gerçekleşmesini bekliyorum.

  • Poppe, aşağıdaki grafikte kademeli olarak Ethereum’un 4.000 dolar üzerine ulaşabileceği senaryosunu paylaşıyor.

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız Van de Poppe, Bitcoin’e (BTC) bakarken, mevcut piyasa yapısının Eylül düzeltmesi sırasında BTC’nin modeliyle neredeyse tıpkı olduğuna inanıyor ve şunları söylüyor:

Eylül’ün tabanıyla çabucak hemen kopyala/yapıştır tıpkı. Fed toplantısının fiyatlar üzerindeki düşük tesiri göz önüne alındığında, kritik dirençleri kırarsa fiyatların da hızlandığını göreceğimizi varsayıyorum.

  • Van de Poppe’nin bahsettiği “Fed toplantısı”, 14 Aralık’ta gerçekleşen faiz oranları, enflasyon ve varlık alımlarının azaltılmasına ait Federal Açık Piyasa Komitesi (FOMC) toplantısıydı. Başkan kripto para FOMC toplantısından bu yana yaklaşık 48.000 dolar üzerinde tutunamadığı için toplantının BTC fiyatları üzerinde düşük bir tesiri oldu.

Analist, altcoin VeChain’de (VET) tabanın gördüğünü doğruluyor

BTC ve ETH’nin arından Van de Poppe, kurumsal tahlil Blockchain’i VeChain’in (VET) fiyat hareketini pahalandırıyor. Kripto analisti, VET’nin tabanı gördüğünü düşünüyor fakat bir kırılma meydana gelmeden evvel daha fazla birikim olmasını bekliyor.

Son olarak, tabandan satın almayı düşünen muhtemel altcoin yatırımcıları için Van de Poppe aşağıdaki tahlili sunuyor :

Tarihî olarak, altcoin satın almak için en yeterli periyot Aralık. Büyük olasılıkla, bu tekrarlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.