Alt Coin

Efsanevi Analist, AVAX ve Bu 4 Altcoin İçin Sıradakini Açıkladı!

Tanınan Twitter analisti Michaël van de Poppe, yakın tarihli altcoin tahlillerinde Avalanche (AVAX), Harmony (ONE), COTI (COTI) ve Hathor (HTR) için sıradaki teknik düzeyleri paylaştı. Bu yazıda, kestirimlerin sertlik bulundurmadığını unutmadan, Poppe’nin teknik tahlillerine göz atalım.

AVAX, ONE, COTI ve HTR tahlili

En son tweet’lerinde Michaël van de Poppe, Ethereum (ETH) rakibi Avalanche (AVAX) ve dört ek altcoin için 2022 görünümünü paylaştı. Analist, aşılması halinde Avalanche için bir ralliyi tetikleyebilecek kilit direnç alanını yakından takip ettiğini söylüyor:

AVAX’ın 80 dolar direncini aşması gerekiyor. Gerçekleşirse, yeni bir koşu mümkün görünüyor. O vakte kadar -> biriktirme vakti.

Sırada, merkezi olmayan bir ekonomiyi güçlendirmeye odaklanan Harmony (ONE) var. Harmony’ye karşı Bitcoin’i (ONE/BTC) inceleyen Van de Poppe, paritenin 0,00000469 BTC yahut 0.18 dolar dayanağına ulaştıktan sonra sıçramaya hazır olduğunu varsayım ediyor:

ONE, bu bölgeden bir tıp sıçrama yaşıyor olmalı. Benim şahsî ilgi alanım 0.0000035 BTC yahut 0.13 dolar bölgesi civarında.

Analistin listesindeki bir öbür altcoin COTI (COTI). Van de Poppe, COTI’nin 0,00001 BTC’de (0,38 dolar) maksadına %35’lik bir ralli başlatmadan evvel Bitcoin’e (COTI/BTC) karşı HL kurulumunun gerçeklemesini bekliyor:

COTI, şu anda direnişe geçiyor. Bunu takviyeye çevirmek = giriş fırsatı. Aksi takdirde, potansiyel bir long giriş için 0.28 dolar civarındaki test takip edebilir.

Van de Poppe ayrıyeten, Hathor’un mahallî kripto para ünitesi HTR’yi yakından izliyor. Van de Poppe’ye nazaran HTR, Bitcoin’e (HTR/BTC) karşı 0,0000148 BTC yahut 0,57 dolarda değerli bir dayanak alanına ulaşmaya hazırlanıyor.

Yatırımcının radarındaki son altcoin, P2P ödeme ağı Litecoin (LTC). Van de Poppe, Litecoin’in Bitcoin’e (LTC/BTC) karşı hala düşüş trendinde olmasına karşın, paritenin %17 oranında toparlanabileceği potansiyel bir senaryoyu takip ettiğini söylüyor:

Potansiyel bir uzun tetikleyici için 117.01-118.93 dolar ortasında dönüşünü bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.