Alt Coin

Efsanevi Analist: Bakın, Bu Altcoin Büyük Fırsatlar Sunuyor!

Efsanevi kripto analisti Michaël van de Poppe, kurumsal odaklı bir altcoin projesinin tesirli bir çıkış yapabileceği giriş düzeyine yaklaştığını söyledi. En son tahlillerinde Poppe, tanınan tedarik zinciri platformu VeChain’e (VET) odaklanıyor ve Kasım ayının mahallî doruklarına işaret ediyor. Gelin, Kriptokoin.com olarak derlediğimiz aktüel VET tahlillerine göz atalım.

Van de Poppe: Büyük fırsatlara bakıyorum

VeChain, şirketlerin tedarik zincirlerini optimize etmelerine yardımcı olmak için kurumsal tahliller için oluşturulmuş bir kripto para ünitesi ve Blockchain platformudur. Van de Poppe, yakın tarihli açıklamalarında, 0,075 doların VET için bir “tetikleyici” olarak hareket edeceğini söyledi. Piyasa kıymetine nazaran 34. sıradaki kripto para ünitesi, bu beklenen çıkışı yaptıktan sonra 0.08 dolar bölgesine ulaştı. Piyasa genelindeki yükselişe VeChain (VET), son 24 saatte %11.33 artarak eşlik ediyor, fakat yeniden de bir hafta evvel fiyatlandırıldığı yerden yaklaşık %12 geride.

Justin Bennett, altcoin projesindeki ralli varsayımlarını paylaşıyor

Son vakitlerde VeChain’de yükseliş bekleyen tek analist Van de Poppe değil. Geçen hafta, Twitter analisti Justin Bennett, VET’in mevcut fiyatının birkaç kat üzerine fırlayabileceğini söyledi:

VET 0,06 doların üzerinde olduğu sürece, önümüzdeki yıl için hala yükseliş eğilimindeyim. Bence, 0,10 doların üzerine çıkarsak, 0,103 dolar, 0,12 dolar ve akabinde potansiyel olarak 0,15 dolara ulaşabiliriz.

  • Bennett ayrıyeten, VET fiyatının muhtemel bir ralliden sonra 0,38-0,40 dolar bölgesini hedefleyebileceğini paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.