Bitcoin

Efsanevi Analist: Bitcoin, ETH, ADA ve VET Bu Düzeylere Gidiyor!

Ünlü analist Michael van de Poppe, yeni altcoin ve Bitcoin iddialarını paylaşıyor. Michael van de Poppe, piyasalar çökerken birtakım altcoin projelerinde yükseliş bekliyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Michael van de Poppe: Bitcoin fiyatı bir yükseliş farklılığı oluşturuyor!

Yakın tarihli bir tweet dizisinde Michael van de Poppe, 551.000 takipçisine, Bitcoin’in fiyat hareketinin “bir yükseliş farklılığı oluşturduğunu” söyledi. Michael van de Poppe bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin’deki daha düşük vakit dilimi, 41 bin dolarda büyük takviyede bulunurken bir yükseliş farklılığı oluşturuyor. 42.8-42,9 bin doları kırarsa, 46 bin dolarlık bir testin gerçekleşmesi olası ve akabinde yükseliş ayrışması ortaya çıkıyor.

Michael van de Poppe: Ethereum’da taban yakın olabilir!

Bitcoin şu anda Michael van de Poppe’nin grafiğinde tanımlanan değerli yükseliş ayrışması kırılma düzeylerinin çabucak güneyinde 42.011 dolar civarında süreç görüyor. Piyasa kıymetine nazaran en büyük ikinci kripto para olan Ethereum’a (ETH) bakıldığında analist, son zamanlardaki düşüş eğilimine karşın tabanın yakın olabileceğini iddia ediyor. Michael van de Poppe mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum ağır bir halde güneye hakikat ilerliyor lakin aslında evvelki dirençte 3.320 dolardan büyük bir alana çarpıyor. Bloktan sonraki değerli düzey 3.500-3.600 dolar ortasındadır. Tabana yakın da olabilir.

Michael van de Poppe, 2 altcoin için yükseliş durumunu özetliyor!

Ethereum, analistin grafiğinde tanımlanan kritik direnç düzeylerinin çabucak güneyinde, yazı yazarken 3.200 dolar karşılığında el değiştiriyor. Analist, Cardano‘nun (ADA) fiyat hareketini de tahlil ediyor. Michael van de Poppe mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ADA’da pek bir şey değişmedi. Hala aralığın alt hududunda ki bu da ağır dayanak. Short aranacak menzil değil, long aramayı tercih ederim.

Son olarak, kripto analisti VeChain’e (VET) bakıyor. Analist, 0.00000150 BTC bölgesini, VET‘nin yükselişe geçmeden evvel tekrar test etmesi için bir dayanak bölgesi olarak tanımlıyor. Michael van de Poppe bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

VET güçlü görünüyor, lakin yeniden de 205-210 sats (0.086-0.088 dolar) civarında bu düzeyin üzerine çıkması gerekiyor. Durum buysa, yükselişin devam etmesi çok, çok beklenen.

İşte Michael van de Poppe’nin başarılı Bitcoin ve kripto para kestirimleri

Başarılı analist Michael van de Poppe, 2020 yılının birinci çeyreğindeki altcoin dönemini yanlışsız olarak kestirim etti. Ayrıyeten ünlü analist, Bitcoin’in geçtiğimiz devirlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para iddialarında de yüksek muvaffakiyet oranı yakaladı. Analist, Şubat ayında kıymetli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü hakikat öngördü.

Michael van de Poppe, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de hakikat öngördü. Aralık ayının başlarındaki derin piyasa çöküşünden saatler evvel analist Michael van de Poppe, 518.000 Twitter takipçisine, Bitcoin’in sert bir formda düzeltmesini ve boğa piyasasının bittiğine dair bir izlenim bırakmasını beklediğini söyledi. Analistin iddiasından sonra BTC fiyatı 42.000 dolara kadar düştü. Bunlar dışında usta analistin başarılı öbür kripto para kestirimleri de var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.