Bitcoin

Efsanevi Analist “BTC, ETH, XRP, VET ve EGLD” İçin Sıradakini Açıkladı!

Tanınan bir kripto analisti ve traderı olan Michaël van de Poppe, piyasalar toparlanırken Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) üzere kimi önde gelen kripto paralar için iddialarını paylaşıyor. Biz de analistin paylaşımlarını Kriptokoin.com okuyucuları için hazırladık.

BTC, ETH, XRP, VET ve EGLD kestirimleri

Efsane kripto analisti Michaël van de Poppe, başkan kripto 42.000 dolar dayanak düzeyini tutabilirse, ufukta daha yeşil otlakların olabileceğini söylüyor:

BTC, 42.000 dolarlık alanı tutarsa, üst hakikat bakmaya başlayacağımızı varsayıyorum. 43.000 doların üzerinde, Bitcoin için fazla bir mani olmadığından 46.000 dolara yanlışsız hızlanabiliriz.

Analist daha sonra, yakın vakitte bir aylık düşüşten kurtulan Ethereum’un nereye yanlışsız ilerlediğini görmek için iki kilit düzeye bakıyor:

Ethereum’dan düzgün sıçrama. İzlediğim düzeyler, daha fazla boğa perspektifi için 3.350 dolar ve 3.600 dolar.

Analist, en son 23 Aralık’ta bir doların üzerinde süreç gören ve geçen hafta 0,70 ile 0,80 dolar ortasında değişen Ripple’a (XRP) geçiyor. Analist, XRP’nin grafiğinde geçen yaz kırılmadan çabucak evvel olduğu üzere birebir aralıkta nasıl süreç gördüğünü vurguluyor:

Dürüst olmak gerekirse XRP’ye bakmak için en berbat düzey değil

EGLD/BTC paritesi üzerinde kurumsal seviyede ölçeklenebilir Blockchain platformu Elrond’e (EGLD) kıymetlendiren analist, altcoin’in en son büyük çıkışından evvel geçen yılın Kasım ve Aralık aylarında vurduğu 0,004217 ile 0,004834 aralığına dikkat çekiyor:

EGLD tabana vurmuş olabilir.

Analist, VET/BTC paritesi üzerinden VeChain’i (VET) inceleyerek kripto kestirimlerini tamamlıyor. Analist, VeChain grafiğinin geçmiş fiyat hareketini yansıttığını ve dayanak aralığında daha fazla konsolidasyondan sonra VET’nin patlayabileceğini düşünüyor:

VET, 2020-2021’de gördüğümüz fiyat hareketiyle karşılaştırılabilir hareketler gösteriyor. Çok kıymetli bir direnci kıramadı. Yeni bir dürtü hareketi başlayana kadar biraz daha konsolidasyon olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.