Alt Coin

Efsanevi Analist: Bu 3 Altcoin 2022’de Büyük Çıkış Yapacak!

Efsanevi kripto analisti Michaël van de Poppe, piyasaların son haftalarda dik bir düzeltmeye şahit olmasının akabinde 2022 görünümünü paylaşıyor. Bu yazıda, Poppe’nin 3 altcoin projesine yönelik iddialarına göz atıyoruz.

Analiste altcoin Cosmos’u (ATAOM) yakından takip ediyor

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız Van de Poppe, gelecek yıl büyük çıkış potansiyeline sahip 3 altcoin projesini izliyor. Analist, Cosmos’da (ATOM) 1.618 Fibonacci uzantısına atıfta bulunarak, 60 dolara ve muhtemelen 100 dolara kadar çıkmayı planlıyor:

Üst yanlışsız birinci seferde 1.618 Fibonacci’ye hakikat yeni bir koşuyla karşılaşacağız ve bu bizi 60 dolara götürebilir. Fakat, tüm hamleyi daha evvel kullanırsak, bu bizi 67 dolara, hatta bir sonraki 100 dolar kategorisine katılan bir sonraki atağa getirebilir.

Efsanevi analist CRV ve SUSHI’ye de göz atıyor

Sırada DEX ve otomatik piyasa yapan protokolü Curve DAO Token (CRV) var. Analist, altcoin projesinin gelecekteki fiyat hareketi hakkında heyecanlanmak için bir neden olarak daha HL ve HH tepelerini gösteriyor. Poppe şu tahlillerini paylaşıyor:

CRV şu anda büyük bir çıkışa hakikat ilerliyor. Daima olarak daha yüksek tabanlar (HL), daha yüksek tepeler (HH) yapıyoruz, bu da bize Curve için fiyat keşfine ivme kazandıracağımız sonucunu getirebilir.

Kripto analisti, Ethereum tabanlı DEX SushiSwap’ın mahallî token’i olan SUSHI’ye bakarak altcoin odağını sonlandırıyor. Van de Poppe, SUSHI’nin fiyatının %80 oranında sert düştüğünü gördükten sonra bir durum almakla ilgilendiğini belirtiyor:

Şu anda SUSHI için hoş bir tekrar testle karşı karşıyayız. Bence bu düzeyin üzerine çıktığı an (4.64 dolar ila 6.19 dolar aralığı) gerçek amacı 6.25 dolar ila 7 dolar olacaktır. Bence bu 7,35 dolardan kırılırsa, aslında SUSHI kelam konusu olduğunda yeni bir genişleme göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.