Alt Coin

Efsanevi Analist: Bu Altcoin’de Boğa Koşusu Bekliyorum!

Tanınan kripto para analisti ve traderı Michaël van de Poppe, Ethereum (ETH) üzerine inşa edilmiş bir merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin projesinin 2022’nin başında bir çıkış için hazır olduğunu düşünüyor. Analistin paylaşımlarını Kriptokoin.com okuyucuları için hazırladık.

“Bu altcoin projesinin çok hoş bir grafiği var”

Michaël Van de Poppe’nin kripto eğitim platformu Eight Küresel, yeni bir tweet’te Curve DAO Token’ın (CRV) şu anda bir yükseliş piyasası yapısı yazdırdığını belirtiyor:

CRV’nin çok hoş bir grafiği var ve şu anda daha uygun görünen altcoin projelerinden biri. USDT paritesi daha yüksek tabanlar ve daha yüksek doruklar yapıyor ve 1,618 fib düzeyini kırmak için diğer bir teşebbüste bulunacak üzere görünüyor.

CRV, derin likidite çekerek en az kaymayı sağlamayı amaçlayan stablecoin’ler için merkezi olmayan bir değişim olan Curve Finance için idare tokeni. Piyasa kıymetine nazaran 74. sıradaki kripto varlığı, yazı yazılırken 6,24 dolardan süreç görüyor ve son 24 saatte %15 artış kaydetti. Michaël Van de Poppe’nin CRV için 8,35 dolar gayesi, kripto paranın mevcut fiyatından yaklaşık %34’ün üzerinde bir artış potansiyeline sahip olduğunu gösteriyor. Kripto analisti ayrıyeten yeni bir YouTube görüntüsünde genel olarak kripto konusunda hala optimist olduğunu belirtiyor:

Hala, önümüzdeki yıl piyasalarda daha uzun bir koşunun gerçekleşmesine neden olacak bir uzama döngüsüne girdiğimizi varsayıyorum. Bildiğiniz üzere, piyasalarda hayli optimistim.

Lakin kripto analisti, Bitcoin’in (BTC) kısa vadede tekrar en güzel kripto varlığında yükselişe geçmesi için 49.400 doları temizlemesi gerektiğini söylüyor. BTC, yazı yazılırken 47.781 dolardan süreç görüyor ve son 24 saatte %1,56 arttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.