Alt Coin

Efsanevi Analist, Cardano İçin Al-Sat Stratejilerini Paylaştı!

Önde gelen kripto analisti Michael van de Poppe geçtiğimiz günlerde Cardano (ADA) için mevcut satın alma ve çıkış stratejisini paylaştı ve ADA’nın yılın başında süreç gördüğü yere (0,17 dolar) kıyasla güçlü bir 2021 yılı geçirdiğine dikkat çekti. Analistin paylaşımlarını Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

İşte analistin Cardano stratejileri

Analist, epey geç satın aldıysanız, 2,80 dolardan 1 dolara bile düştüğü için büyük olasılıkla düşüşte olduğunuzu vurguluyor. Sıkıntı bir düzeltme olmasına karşın, genel kripto para piyasasında daha fazla projenin benzeri düzeltmeler yaşadığı göz önüne alındığında şaşırtan değil. Michael van de Poppe, ADA’yı satın almak istediği düzeylerden ve trade’in giriş ve çıkış noktaları olan satmak istediği bölgelerden bahsederken, “Cardano kelam konusu olduğunda hala büyük bir koşu var” diyor. Analist, şu değerlendirmeyi yapıyor:

USDT paritesine baktığımızda, şimdiden 1,93 dolardan kâr elde etmek isteyebilirsiniz. İkinci olarak, iş bu alım satıma gelince çıkış planım olacak olan 2,38 dolar civarındaki kâra bakmak isteyebilirsiniz.

Analist, stratejisinin her düzeyde %10-15 civarında kar elde etmek olduğunu belirtiyor:

Fibonacci uzantısı 2’ye girdiğimizde yahut bunu türetmeye başladığımızda, 4,50 dolar ve 6,50 dolar üzerinden kar elde etmeye başlayabiliriz ve sonra büsbütün dışarıda olacağım fakat bu aralıklarda olacağım.

Dahası, ADA çalıştığında analist, tekrar test düzeylerinden basitçe kâr elde edeceğine inanıyor. Sonuç olarak, burada kar alıyor olması, çalışmaya başlamadan evvel bir yine testte geri alacağı ve akabinde tıpkı şeyi yapmaya devam edeceği manasına geliyor. Zira itici dalgalar büyük olasılıkla daha fazla kar getireceğini düşünüyor:

Şu anda USDT karşısında Cardano kelam konusu olduğunda bir çıkış planına sahip olmak ve fırsat satın almak istersem, muhakkak 1,40 dolara kadar bir dolar ortasında alım yapacağım. Bu düzeylerde hafif karlar alacağım, bu düzeylerde ağır karlar alacağım ve muhtemelen 6,50 dolardan büsbütün çıkacağım.

Sonuç olarak analist, Cardano’nun daha fazla düzeltme yapacağından emin değil. Dahası, durumun, giriş noktalarına bakmaya kıymet değişik bir noktaya ulaştığına inanıyor:

Cardano’nun düzelteceğine ikna olmadım. Hatta, bence bu evrede fırsatları yakalayabileceğiniz enteresan bir noktaya geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.