Alt Coin

Efsanevi Analist: Cardano Uyanıyor! Bu Düzeyleri Görebiliriz

Cardano’nun (ADA) aylarca süren kış uykusundan uyanabileceğini düşünen Michaël van de Poppe, artık sıradaki düzeyleri paylaşıyor. İddialara geçmeden evvel, PoS Blockchain devi 16 ve 17 Ocak’ta %10’u aşan günlük mumlar kapamıştı. Cardano kurucu Charles Hoskinson ise şimdi yeni başladıklarını söylüyor. Altcoin projesini yükselişe geçiren faktör, IOHK vakfının ölçeklendirme için yol haritasını duyurmasıydı. Gelin, tüm bu gelişmelere dair Van de Poppe’nin yorumlarına göz atalım.

Cardano kış uykusundan uyanıyor

Efsanevi kripto analistlerinden Michaël van de Poppe, Cardano’nun (ADA) nihayet aylarca süren bir kış uykusundan uyanabileceğini söylüyor. En son Youtube yayınında analist, Cardano’yu çevreleyen hype ve olumlu hissin “uyandığını” söyledi. Poppe, ADA’nın dayanak bulabileceği birkaç değerli fiyat bölgesini belirtiyor:

Bence öteki bir tetikleyiciye sahip olmak için 1,31 dolar bölgesini kırmamız çok kıymetli. İkincisi, bu seviyeyi 1.55 dolara çevirebiliriz ve konsolidasyonla 1.28 dolar temelinden giriş için alım fırsatlarını kovalayabiliriz.

Analiste nazaran Cardano nerede takviye bulursa bulsun, uyuyan dev büyük kazanımlar sunmaya hazırlanıyor. Van de Poppe’ye nazaran bir sonraki maksat, 2.00 dolara ve akabinde 2.33 dolara büyük bir ralli. Pekala, Cardano’yu yükselişini neler destekleyecek? Bu soruyla sonlandıralım…

Altcoin projesinden son gelişmeler

Cardano, 18 Aralık’ta %2.41 düşüşle haftalık çıkarını %29.64’e çekti. En büyük 5.kripto para ünitesi 1.19 dolar taban düzeyinden bir noktada %30’un üzerinde pahalandı. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, son vakitlerde Cardano geliştirme firması Input Output Hong Kong (IOHK), 2022’de ağı nasıl ölçeklendirmeyi planladığını açıkladı. Firmanın amaçlarından biri, ana Blockchain’e bağlı farklı bir ağla varlık transferlerini sağlayacak side chain’lerin eklenmesi. Altcoin projesinin aylık bülteninde şu sözlere yer veriliyor:

Varlıklar gerektiğinde Blockchain’ler ortasında taşınabilir. Tek bir ana Blockchain, kendisine bağlı, büsbütün farklı hallerde çalışabilen, birlikte çalışabilir birden fazla side chain’e sahip olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.