Alt Coin

Efsanevi Analist Ralliye Hazır 5 Altcoin’in İsmini Verdi!

Yakından takip edilen kripto analisti Michaël van de Poppe, Aave (AAVE) ve dört altcoin projesinin yeni rallilere hazır olduğunu söylüyor. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Koşuya hazırlanan altcoin projeleri: AAVE, CRV, YFI, SUSHI ve VET

Analist, 540.000 Twitter takipçisine, merkezi olmayan finans (DeFi) borç verme ve borç alma protokolü Aave’nin dayanağı tutarken, değerli bir indirimle süreç gördüğünü söylüyor. Michaël Van de Poppe’ye nazaran, Aave ralliye hazır:

AAVE, ATH’den (tüm vakitlerin en yüksek seviyesi) bu yana neredeyse %80 düştü ve dayanak bir defa daha tutuldu. Yeni bir koşuya hazır.

Kaynak: Michaël van de Poppe / Twitter

Analist, 2022’nin DeFi kripto paralarının izlenebileceği bir yıl olacağını söylüyor ve Aave’nin yanı sıra dalda dikkat edilmesi gereken üç altcoin daha belirtiyor:

Aave (AAVE), Curve Finance (CRV), Yearn.Finance (YFI), SushiSwap (SUSHI). 2022, DeFi’nin yılı olacak ve son zamanlardaki büyük sıçrama birinci işaretleri gösterdi. Kendinizi düzgün konumlandırın.

Ayrıyeten analistin radarında Blockchain kurumsal kripto varlığı VeChain (VET) var. Van de Poppe, VeChain Bitcoin paritesine (VET/BTC) bir göz atıyor ve neredeyse 0,0000018 BTC (0,09 dolar) civarında bir ana alım noktasında olduğunu söylüyor:

VET için satın alınacak alan burada görünüyor.

Kaynak: Michaël van de Poppe / Twitter

Bununla birlikte analist, kırılması durumunda VET/BTC için bir boğa eğiliminin onaylanacağını düşündüğü birkaç kilit alandan da bahsediyor:

Tercihen VeChain atılımını görmek istediğim düzey nedir? Bu bloğun tamamını 0,0000019 BTC (0,09 dolar) civarında kırdığını görmek isterim. Ve sonra, atılımını görmek istediğim ikinci düzey, 0,00000210 BTC (0,11 dolar) civarındaki tüm düzey. Zira bu kırılırsa, kırıldığımızı düşünüyorum yahut bu son yüksek (0,0000025 BTC yahut 0,13dolar) ile karşı karşıyayız, kendimize daha yüksek bir taban oluşturuyoruz ve akabinde üst gerçek başlayan yeni bir trendimiz var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.