Alt Coin

Efsanevi Analist: SAND ve Bu 4 Altcoin’de Büyük Fırsatlar Gizli!

Usta analist Michael van de Poppe, yeni altcoin varsayımlarını paylaştı. Analist, Algorand (ALGO), The Sandbox (SAND), Chainlink (LINK), Curve DAO Token (CRV) ve Swipe (SXP) isimli altcoin’ler için sırada neler olduğunu açıklıyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Michael van de Poppe: Bu altcoin projesine bakın!

Yeni tahlilinde kripto analisti Michael van de Poppe, 158.000 YouTube abonesine, Algorand’a bakmaları gerektiğini söylüyor Analist, altcoin projesinin yatırım fırsatları sunduğunu söylüyor. Michael van de Poppe bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Algorand’ın atılımını görmek istediğim düzey nedir? Burada 1,75 dolardan sahip olduğumuz tüm blok bu… Bu kırılırsa, şu anda dirençle karşı karşıya olduğumuz için piyasalarda durumun devam ettiğini açıkça görebiliriz. Hoş bir sıçramadan sonra, zati yaklaşık %30 ila %35’lik bir artış olduğunu görebilirsiniz ve bunu kırarsak, sahiden saldırabileceğimiz bir sonraki direnç noktası 2,10 ila 2,25 dolar civarındaki alandır.

Michael van de Poppe: Bu 2 altcoin’de hoş fırsatlar sunuyor!

Michael van de Poppe, SAND’ın yaklaşık 5,25 dolarlık yine test düzeyinde mükemmel bir günlük ticaret fırsatı sunduğunu söylüyor. Michael van de Poppe mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Yaklaşık 5,10 dolarlık alan kaybedilirse, büyük olasılıkla 3,95 dolarda yahut tahminen de 3 dolarda bir tekrar test gerçekleşecek.

Analist ayrıyeten şu anda yaklaşık 6 dolar civarında dirençle karşı karşıya olan CRV için potansiyel giriş noktalarını da belirliyor. Michael van de Poppe mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Birincisi olarak muhakkak 4,50 dolar civarındaki giriş noktalarına bakardım ve şayet 6,10 doların üzerinde bir kırılma yaparsak, sonra 8 doları ve 10 doları hedeflerdim.

Michael van de Poppe: Bu 2 altcoin projesinde bir kırılma olabilir!

Analist ayrıyeten Chainlink’e dikkat çekiyor ve ralli beklediğini belirtiyor. Michael van de Poppe bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bunun için çok kıymetli bir kırılma, 23.50 doları aşmak. Bu kırılırsa, bir sonraki test 35 dolar olacak ve büyük ihtimalle kendimizi yeni bir yükseliş trendine sokacağız.

Swipe’a gelince Michael van de Poppe, kripto paranın kırması gereken kritik direnç düzeyinin yaklaşık 2,20 dolar olduğunu söylüyor. Michael van de Poppe bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu bozulursa, durumlarınızı oluşturmaya başlayabileceğiniz potansiyel bir düzeye bakabileceğinizi biliyorsunuz. Lakin bu durumda yapıya baktığınızda, açıkçası biz alana kadar beklemek istersiniz. 1,70 dolar civarında gerçekleşen bir tekrar test…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.