Alt Coin

Efsanevi Analist, Sepetindeki Altcoin’leri ve Alacaklarını Paylaştı!

Tanınan kripto para analisti ve traderı Michaël van de Poppe, 2022’ye ve kripto para piyasalarından en yeterli halde nasıl yararlanılabileceğine bakıyor. Analist ayrıyeten eline hangi altcoin projeleri olduğunu ve hangilerine gözünü diktiğini açıkladı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Ünlü analistten altcoin yorumu geldi

Van de Poppe, çıkarlarını en üst seviyeye çıkarmaya çalışırken iki ana kategoriye odaklandığını söyledi. Portföyünün yüzde 80’inin uzun vadeli ve soğuk cüzdanlarda tuttuğu varlıklardan, yüzde 20’sinin alım satıma ayırdıklarından oluştuğunu belirtti.  Van de Poppe, “uzun vadeli” varlıkları “birkaç yıl” boyunca elinde tutma niyetinde olduğunu söylüyor. Özel uzun vadeli varlıkları kelam konusu olduğunda, trader, aşağıdaki sözleri kullandı:

Yatırım portföyümde Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) var. Biraz Polkadot’um (DOT) ve stake etmek istediğim makul varlıklar ortasında geçiş yaptığım bir stake portföyüm var… Alım satım portföyü, USDT ve Bitcoin ortasında altcoin’lere geçiş yapmak istediğim ve para kazanmaya çalıştığım portföy. En mantıklı olan belli bir varlık kümesine tahsis etmeye çalışıyorum.

Van de Poppe, genel kripto piyasasının büyümeye devam edeceğini, muhtemelen 2022’nin sonunda yahut 2023’e kadar 10 trilyon dolara kadar çıkacağını öngörüyor. Portföyünü bu kadar büyük bir büyüme beklentisi ile oluşturduğunu ve düşük pahalı olduğuna inandığı varlıkları hedeflediğini söylüyor. Listenin başında Cosmos (ATOM) bulunuyor. Analist, “şu anda fiyat hareketinde güç gösterdiğini fakat değerli olan kimi döngüler gördüğünü” söylüyor. Van de Poppe ayrıyeten Curve DAO Token (CRV) konusunda da heyecanlı. “Sürekli olarak daha yüksek tabanlar, daha yüksek tepeler görüyoruz, bu da bize Curve’de fiyat keşfine ivme kazandıracağımız sonucunu getirebilir,” tabirlerini kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.