Alt Coin

Efsanevi Boksör, Bu Altcoin’de Yükselişe Oynuyor!

 Mike Tyson, tanınan altcoin projesi Solana‘nın fiyatının ne kadar yüksek olabileceğini merak ediyor. Mike Tyson, takipçilere Solana’nın (SOL) ne kadar yükselebileceğini sorarak fiyat iddialarında bulundu. Efsanevi boksör Mike Tyson, Solana’ya büyük ölçüde yatırım yaptığını açıkladıktan kısa bir mühlet sonra, 5.7 milyon Twitter takipçisine tokenin fiyatının ne kadar yüksek olabileceğini soruyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Altcoin kestirimleri

Alınan bilgilere nazaran, 1986’da tarihin en genç ağır sıklet şampiyonu olan Tyson, Solana takviyeli NFT pazar yeri Solsea’dan satın aldığı Catalina Whale tokenini de sergiledi. Daha sonra Tyson, önde gelen NFT pazarı OpenSea‘nin Solana için dayanak ekleyip eklemeyeceğini sordu. Bu haftanın başlarında, The Dream Foundation’ın kripto para ünitesi olan DREAM’i lanse etmeye başladı ve kripto para topluluğu içinde zihinsel sıhhati güzelleştirmenin değerini vurguladı. BazılarıTyson’dan gelen tavsiyeye aralıklı yaklaşıyor. Ne de olsa, muazzam servetini malikanelere, özel partilere ve Bengal kaplanlarına harcadıktan sonra 2003 yılında ünlü bir halde iflas etti.

Birtakım Twitter kullanıcıları, “Iron Mike”ı SOL yatırımını pompalamaya çalışmakla suçladı. 2021’de %17.500’ün üzerinde yükselen SOL, şu anda 148.74 dolardan süreç gören ivmesini tekrar kazanmak için çaba ediyor. Token, tüm vakitlerin en yüksek düzeyinden %43 düştü. Bununla birlikte, JPMorgan kısa mühlet evvel Solana’nın Ethereum’un merkezi olmayan finans alanındaki hakimiyetine meydan okuyarak başkan akıllı mukavele platformu olarak ortaya çıkabileceğini varsayım etti. Bank of America, nispeten zayıf ademi merkeziyetçiliğe karşın bunun “kripto VISA”sı olabileceğini iddia edecek kadar ileri gitti. Yeniden de Binance Smart Chain, Cardano ve Terra üzere öteki “Ethereum katilleri” ile rekabetle karşı karşıya.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.