Alt Coin

Efsanevi Trader: Bu Altcoin’den Satın Aldım! Çünkü…

Efsanevi trader John Bollinger, başkan altcoin Ethereum’da bir “deneme pozisyonu” aldığını açıkladı. John Bollinger, altcoin’e neden yatırım yaptığını da paylaştı. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

John Bollinger, önder altcoin Ethereum’dan satın aldı!

Tanınmış Amerikalı finansal analist ve trader John Bollinger, ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum’da küçük bir miktar satın aldığını duyurdu. “Bollinger Bantları” göstergesinin gerisindeki tecrübeli trader, bunun bir “deneme pozisyonu” olduğunu argüman ediyor.

Bollinger, Ethereum’un altı saatlik grafiğindeki yükseliş modelinin, üstte bahsedilen satın alma sürecini yapmasına neden olduğunu açıklıyor. Bununla birlikte analist, takipçilerini bunun “yüksek emniyetli bir ticaret” olmadığı konusunda uyardı ve satın alma zamanlamasının en güzeli olmayabileceğini de kelamlarına ekledi.

Trader: Düzeltmenin eşiğindeki Ethereum grafiğine dikkat edin!

Ethereum, devam eden bir kripto para piyasası düzeltmesinin ortasında bu Pazartesi günü 2.160 dolara kadar düştü. Çarşamba günü kripto para ünitesi, bir yardım rallisi sırasında 2.700 doları aştı. Ethereum şu anda büyük spot borsalarda yaklaşık 2.400 dolardan süreç görüyor. Özellikle Bollinger, takipçilerini düzeltmenin eşiğindeki Ethereum grafiğine dikkat etmeye çağırdı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.