Bitcoin

Ekonomistten 2022 Kestirimleri: Bitcoin ve Bu Altcoin Patlayacak!

Ekonomist Alex Kruger, bir Noel kripto rallisi öngörüyor. Yeni Bitcoin ve Ethereum maksatlarını ayrıntılandırıyor. Trader ve ekonomist Alex Kruger, tatil döneminde piyasa bedeline nazaran en büyük iki kripto para ünitesi için bir ralli öngörüyor. Kriptokoin.com olarak detaylara bakıyoruz.

Bitcoin için ralli mümkün mü?

Kruger, 104.800 Twitter takipçisine, kaldıraçsız traderlar tarafından yönlendirilen bir rallinin yıl sonuna kadar sürebileceğini söyledi. Ekonomiste nazaran, BTC 55.000 doların üzerine çıkabilirken, ETH tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaşabilir. Kruger: “Bence ihtimaller yüksek, yıl sonuna kadar spot odaklı bir Noel Baba rallisi yaşıyoruz. BTC 50.000 doların üstüne çıktı, çok çılgın bir şey değil, ETH tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine. Satanlar bundan nefret edecek” diyor.

Bitcoin, yazı yazılırken 49.292 dolardan süreç görüyor. Ethereum, yazı yazılırken 4.064 dolardan süreç görüyor ve tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 4.878 dolardan yaklaşık %17 düştü. Kruger, 50.000 doların ortasındaki BTC fiyatının altında meydana gelen bir hava cebinin varlığı nedeniyle Bitcoin’in 55.000 doların üzerine çıktığını gördüğünü söylüyor: “Orada bir hava cebi olduğu için BTC’nin 50.000 doların üzerinde olduğunu düşünmek mümkün.”

Üst hakikat bir harekette, fiyat patlak verdiğinde bir hava cebi oluşur, lakin sonraki birkaç mumun taban düzeyleri, çıkış mumunun taban düzeyine düşmez. Aşağı gerçek hareket sırasında, fiyat patlak verdiğinde bir hava cebi oluşur, lakin kopuştan sonra birbirini takip eden birkaç mumun zirve noktaları, koparma mumunun zirve seviyesine yükselmez. Kruger ayrıyeten, Federal Rezerv’in 2022’den itibaren faiz oranlarını artırma ve varlık alımlarını azaltma kararının boğa döngüsünü sona erdirmemesine karşın, üst istikametli yörüngelerin evvelkinden daha fazla düzeltme ile işaretleneceğini söyledi.

Fed şahinleşti ve varlık satın alma programı basamaklı olarak kaldırılacak, bu yüzden yükseliş beklentilerinin fazla tezli olmasına müsaade vermemek uygun bir fikir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.