Kripto Haber

Elon Musk Doge Coini Savunmaya Devam Ediyor!

Tesla CEO’su ve kripto sektöründe DOGE coine verdiği destek ile yakından tanınan ünlü milyarder Elon Musk, Mark Cuban ve bir takım Bitcoin savunucusu arasında yapılan kripto para birimlerine yönelik tartışmada tarafını belli ediyor.

Ünlü milyarder Elon Musk ‘‘Bitcoin’i savunduğu için” Shark Tank sunucusunu öven bir tweette gülen ve ağlayan gözler emojisi ile yanıt verdi.

Tera Connelly, Mark Cuban’a hitaben sana meme coin hakkında konuşmayı kesmen için yalvarıyorum demesine rağmen Cuban reddetmeyi seçti.

Mark Cuban Dogecoin’i kripto sektörüne girmek için ucuz bir para birimi olduğunu iddia ediyor. Ayrıca kripto sektörünü eğlenceli bir hale getirdiği için meme coin topluluğuna övgü dolu sözler sarf ettiği görüldü.

Pysch, ”DogeFather” olarak kendini tanımlayan Elon Musk’a mayıs ayında, heyecanlı bir şekilde ”Night Live Saturday” programına çıkmasından bu yana DOGE’nin, Bitcoin karşısında sürekli değer kaybeden grafiğini paylaştı.

Bitcoin’e büyük yatırımlar yapmasına rağmen Musk, sürekli olarak Bitcoin maksimalistleri ile alaycı bir üslup ile konuşmayı tercih ettiği görülüyor.

Elon Musk, ağustos ayında Mark Cuban’nın ”Dogecoin, ödemeler için kripto para birimleri arasında iyi bir seçenek olabilir” görüşüne de destek vermişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.