Alt Coin

Elon Musk Dogecoin Bombasını Patlattı: DOGE Fırladı!

Elon Musk, Tesla’nın geçen ay Dogecoin ödemelerini test etmeye başlayacağını duyurdu. Elektrikli araba devi Tesla, birtakım ürünlerini lider orjinal göğüs coin olan Dogecoin’de fiyatlandırmaya başladı. CoinMarketCap datalarına nazaran, Shiba Inu’dan ilham alan kripto paranın fiyatı %18’den fazla arttı.

Elon Musk, Tesla’nın Dogecoin ödemelerini test etmeye başlayacağını duyurdu!

Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus da dahil olmak üzere kimi Twitter kullanıcıları, bugün erken saatlerde Tesla CEO’sunun DOGE paylaşımıyla uyandı. Tesla, elektrikli otomobiller için Dogecoin’i büsbütün kabul etmiyor, lakin teknik olarak en büyük göğüs coin ile artık bir elektrikli araç satın alınabilir. Tesla’nın çocuklar için tasarlanmış 1.900 dolarlık dörtlü bisikleti Cyberquad, DOGE ile satın alınabilir.

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Tesla CEO’su Elon Musk, şirketin Aralık ayında Dogecoin ile birtakım eserleri satın alınabilir hale getireceğini ve kripto para ünitesine aylarca süren stabil fiyat hareketinden sonra büyük bir dayanak sağlayacağını duyurdu. Takma isimli bir yazılım mühendisi olan “Tree of Alpha” Tesla’nın  web sitesinin kaynak kodunu tahlil ettikten sonra  bu hafta başlarında bir DOGE ödeme seçeneğini test etmeye başladığını fark etti. SSS kısmında Tesla, Dogecoin dışında öteki hiçbir kripto para ünitesini kabul etmediğini vurguluyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.