Alt Coin

Elon Musk ve DOGE Mucidi, Bu Altcoin’lerle Alay Ediyor!

Tesla’nın CEO’su ve Twitter’ın eksantrik meme’lerin çıkış noktası Elon Musk, acemi bir trader’in yüksek fiyattan yatırımı akabinde birkaç saat içinde fiyatların düştüğünü gösteren yeni bir göğüs paylaştı. Dogecoin’in (DOGE) kurucu ortağı Billy Markus’da tweet’in altına kripto para geliştiricileri hakkında bir göğüs ekledi. İkili, tezli altcoin projeleri üzerinde çalışan kripto para geliştiricileriyle alay ediyor. İşte ayrıntılar…

Meme’lerle yüksek bütçeli kripto reklamları tiye alındı

Elon Musk’un yüksek fiyattan satın alan yatırımcılarla alay ettiği aşağıdaki meme’ye, Dogecoin kurucusu Billy Markus yüksek bütçeli reklam kampanyaları yapan kripto geliştiricilerini trollemek için Mısır hiyerogliflerinin bir fotoğrafını kullandı ve “geliştiriciler bir şeyler yapın” yazan bir “çeviri” bıraktı. Bu yorumda Elon Musk’dan bir kahkaha emojisi aldı.

  • Elon Musk aşağıdaki tweet’te, tarih öncesi bir yatırımcının bir taş ve kabuklu bir sopa satın aldığını lakin sonraki gün fiyatın yalnızca beşe düştüğünü söylüyor.

Elon Musk, Keanu Reeves’i trolledi

16 Aralık’ta DOGE sevgilisi Musk, bir psikiyatrist ve hastasıyla ilgili aşağıdaki meme’yi yayınladı. Tweet’te “hayali” NFT’lerden bahsediliyor ve “NFT’lerin şu anda odada olup olmadığı” soruluyor. Bu tweet, ikonik Matrix oyuncusu Keanu Reeves ile The Verge’deki son röportaja bir gönderme olarak algılandı. Oyuncu Elon Musk’a, “Çok kolay çoğalıyorlar” diyerek gülerek yanıt verdi.

Elon Musk ve DOGE kurucusu Senatör Warren’a karşı çıkıyor

Kriptokoin.com bildirdiğimiz üzere, sert bir kripto düşmanı olarak bilinen Elizabeth Warren, Elon Musk’a yönelik “herkesin yükünü boşaltmak” yerine vergi ödemeye başlaması gerektiğini tweetledi. Buna cevaben Musk, bu yıl başka ABD’li vatandaşlardan daha fazla vergi ödeyeceğini söyledi. Bloomberg’in hesaplamaları, Elon Musk’un gelecek yıl vergi faturasının 10 milyar dolardan fazla olacağını gösteriyor. Tesla CEO’suda bunu ödemek için Tesla payının %10’unu sattı. DOGE kurucusu Billy Markus ise Senatör Warren’ın vergi argümanlarına karşı Musk’ı desteklemek için tweet attı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.