Alt Coin

Elon Musk ve Dogecoin Üzgün: Bu Göğüs Coin Uzaya Çıktı!

DOGEBONK, bu hafta başarılı reklam kampanyalarından sonra “uzaydaki birinci göğüs coin” statüsünü elde etmek için Elon Musk’ın Dogecoin’ini geride bırakıyor. Tesla CEO’su, 2022’de büsbütün Dogecoin ile ödenen bir uyduyu uzaya gönderme kelamı vermişti. Fakat Musk’ın kripto takviyeli birinci uzay misyonu hayalleri artık paramparça oldu. Dogecoin (DOGE)’den evvel, Binance Smart Chain (BSC) tabanlı DogeBonk (DOBO) “sözde” uzaya çıkan birinci göğüs coin oldu. İşte ayrıntılar…

Dogebonk Twitter’da #SorryElon hashtag’i altında trend oluyor

Göğüs coin Dogebonk, 15 Aralık’ta Twitter trendlerine yerleşti ve reklam kampanyalarının bir kısmı projenin kripto para ünitesi DOBO ile ödendi.

  • DogeBonk (DOBO) 19 Aralık’ta da Twitter trendiydi.

  • Dogebonk geliştiricilerinden biri de “Üzgünüm Elon, ancak uzaydaki birinci göğüs coin olarak Dogecoin’i yendik” diye tweet attı.

Shiba ınu, coin yakımlarını ikiye katlıyor. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

Dogebonk reklam kampanyalarını sürdürüyor

Dogebonk topluluğu, stratosferik bir hype yaratarak memecoin’i saatlerce trendlerde tutmayı başardı. Göğüs coin projesinin reklam kampanyalarında, “bonking”in söz manası anlamı resmedildi ve Shiba Inu köpeğinin eline bir buz hokeyi sopası verildi.

  • Ayrıyeten Elon Musk’un ağlamaklı olduğu uzay meme’leri de görülebilir.

Dogecoin düşüşte! DOBO uzaya çıkıyor

Dogebonk topluluğu, büyük kentlerde Shiba Inu ve Floki üzere başka kripto para ünitelerine karşı bir “meme coin savaşında” birçok reklam yayınladı. Dogebonk geliştiricilerinden biri “meme gibisi reklam kampanalarının çok daha parlak olmasını planladıklarını” söyledi. Fakat, “Floki’nin reklamları bu kadar çok şikayet aldıktan sonra onaylanmasının imkansız hale geldiğini” ekledi. Geliştirici, bilboard’lara taşınan reklamlar da köpek yahut beyzbol sopasının dahil edilemeyeceğini, bu yüzden meme’leri görsellerin içine sakladıklarını söylüyor.

  • DogeBonk (DOBO) fiyatı da etrafındaki hype’a son 24 saatlik yararını %10’un üzerinde tutarak reaksiyon veriyor. DOBO 51 milyon dolar piyasa bedeliyle 0.00000009815 dolar süreç görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.