Alt Coin

En Çok Süreç Gören 5 Metaverse Coin Aşikâr Oldu!

Kripto para piyasası, ayın başlarında kaba bir düşüş momentumunun akabinde bu hafta yatay süreç görmeye devam ediyor. Fiyatların düşmesiyle, bir sonraki potansiyel kripto boğa koşusu için düşük hacimli metaverse coin oyunları izleme listesine alınabilir. Bu makalede, 24 saatlik hacme nazaran sıralanmış metaverse odaklı projeleri listeleyelim.

İşte en çok süreç gören 5 metaverse coin

  • Listenin en düşük hacmi, Ekim 2021’de piyasaya sürülen Unity ile oluşturulmuş MMORPG metaverse coin Highstreet (HIGH). Proje, yardımcı programı kullanılabilir oyun içi öğelere entegre ederek fizikî ve dijital dünyaları Blockchain teknolojisiyle birleştirmeyi hedefliyor. Son 24 saatteki piyasa pahası 10 milyon dolar.
  • Dördüncü sırada, 20 milyon dolar 24 saatlik süreç hacimli Ethernity Chain (ERN), Ethereum tabanlı birinci lisanslı ve kimliği doğrulanmış NFT platformudur. Ethernity, sertifikalı ve kimliği doğrulanmış NFT’ler üreten bir dijital koleksiyon pazarına sahip topluluk odaklı projedir. 65 milyon dolar piyasa bedeliyle 5.03 dolardan süreç görüyor.
  • Mines of Dalarnia (DAR), Kasım 2021’de piyasaya sürülen Chromia Blockchain tabanlı metaverse coin oyunu. Oyuncuların mükafatlar için madencilik yapmasını sağlayan Blockchain tabanlı macera RPG oyununa sahip. 24 saatlik süreç hacmi 35 milyon doları aşıyor.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerine buradan (bölüm-1, bölüm-2) ulaşabilirsiniz.

Metaverse devleri: Verasity (VRA) ve Alien Worlds (TLM)

  • İkinci sıradaki Verasity (VRA), espor ve görüntü cümbüşü için bir protokol ve eser katmanı platformu. Verasity’nin misyonu, rastgele bir platformdaki görüntü yayıncıları için etkileşim ve reklam gelirlerini değerli ölçüde artırmaktır. Valorant ve CS:GO üzere oyunlarla e-spor dünyasıyla iştirakler kurdu. VRA’nın 24 saatlik süreç hacmi 45 milyon dolar.
  • Birinci sırada Alien Worlds (TLM) var. WAX tabanlı Alien Worlds, NFT tabanlı bir metaverse coin oyunudur. Proje, NFT, staking, DeFi, DAO’lar, GameFi üzere Blockchain teknolojisinin en son taraflarını bir ortaya getiriyor. 50 milyon dolarlık süreç hacmiyle son günlerin en çok süreç gören metaverse coin’lerinden biri oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.