Alt Coin

En Düzgün BNB Balinası, Sıradaki Avını Duyurdu: Bu Altcoin’den Aldı!

Uzun bir ortanın akabinde, WhaleStats tarafından izlenen Binance balinalarının en çok satın aldığı birinci 10 coin/token listesine geri Cardano (ADA), BNB balinalarının milyonlarca dolarlık harcamalarını gördü. Bu yazıda, balina izleyicileri tarafından sağlanan en büyük 1.000 BNB balinasının süreçlerine göz atalım. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

En büyük beşinci BNB balinası 5 milyon ADA satın aldı

Yeni WhaleStats istatistiklerine nazaran Cardano (ADA), BSC balinaları tarafından tekrar toplanmaya başladı. En büyük BNB balinaları tarafından beş milyon ADA satın alınması, PoS Blockchain devini 24 saatlik ticaret hacminde ikinci sıraya ulaştırdı. WhaleStats’a nazaran, izlenen en büyük 1.000 BNB balinası ortasında beşinci sırada yer alan bir BNB balinası, beş milyon ADA yahut 5.950.000 dolar satın aldı.

Balinalar yahut büyük cüzdanlar, düşüş ve konsolidasyon devirlerinde yüklü ölçüde token biriktirmekle ünlüdür. Orta vadeli sahipleri ADA üzerinde baskı yapıyor üzere görünüyor. IntoTheBlock tarafından sağlanan datalara nazaran, ADA sahiplerinin sadece %7’si tokenlerini bir yıldan fazla elinde tutarken, %71’i bir ila on iki ay ortasında ve %22’si bir aydan daha kısa bir mühlet boyunca elinde tuttu. Kısa ve orta vadeli yatırımcıların ADA varlıklarının büyük kısmını oluşturması, ADA’nın bu kümeden satın alma baskısı altında olduğu manasına gelebilir.

ADA fiyat tahlili

Cardano (ADA) fiyatı 3 Şubat’ta 1,17 dolar direnciyle karşılaştığında 8 Şubat’ta 1,26 dolara ulaşan güçlü bir çıkış yaptı. CoinMarketCap datalarına nazaran ADA, son 24 saatte yüzde 2,88 yükselişle 1.20 dolardan süreç görüyor. ADA fiyatı, Eylül 2021’deki ATH düzeyi 3,10 dolardan yaklaşık %60 geriledi. Fiyattaki son duraklamaya karşın, Cardano Blockchain yıl kıymetli bir yol kat etti. PoS Blockchain devi 3 milyon cüzdana ulaştı ve merakla beklenen DEX platformu SundaeSwap mainnet’te yayınlandı. En uygun bilinen Cardano projeleri ortasında, saklamaya tabi olmayan bir bankacılık sistemi olan MELD, NFT platformu SpaceBudz ve bir cüzdan uzantısı Nami yer alıyor. Cardano ekosisteminin genel pahası de 100 milyon dolarlık eşiği geçti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.