Alt Coin

En Düzgün NFL Oyuncusu, Bu Altcoin’de Taban Avcılığı Yapıyor!

NFL oyuncusu Brandon King, optimist hissettiği için, tanınan altcoin Shiba Inu’dan (SHIB) daha fazla satın aldığını açıkladı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

NFL oyuncusu, altcoin yatırımıyla gündeme geldi

Shiba Inu (SHIB) 2021’de bir göğüs coin’i olarak piyasaya sürüldü, lakin artık geniş bir topluluğu ve ekosistemi var. SHIB’in resmi Twitter hesabı dünyaca ünlü ünlüler, oyuncular, TV sanatkarları vb. dahil olmak üzere 2,5 milyon kişi tarafından takip ediliyor. Bunlardan biri de dünyaca ünlü NFL oyuncusu Brandon King. Ulusal Futbol Ligi’nde (NFL) New England Patriots için oynayan Brandon King, Twitter’da SHIB’nin geleceği hakkında optimist hissettiği için daha fazla SHIB tokenı satın aldığını söyledi. Yazım sırasında SHIB, 0,00002862 dolarlık lokal taban düzeylerinde geziniyor.

Brandon King birinci olarak Ekim ayında 817.4 milyon SHIB satın aldı; akabinde, Kasım ayında daha fazla coin satın aldı. King ile birlikte, FunnyMike olarak da bilinen Amerikalı rapçi ve Vine vlogger, 2021’de 60.000 dolarlık bir yatırım yaparak 817.4 milyon SHIB satın aldı.

SHIB tokenı, 2021’de “Ryoshi” isimli anonim bir kişi tarafından oluşturuldu. Lansmanından bu yana SHIB, ekosisteminde çeşitli yardımcı programlar sunarak kendisini bir “Dogecoin Katili” olarak markaladı. Göğüs tokenı tarafından sunulan birinci program, merkezi olmayan borsa (DEX) olan ShibaSwap idi. Mayıs 2021’de süratle popülerlik kazandı ve Twitter üzere toplumsal platformlarda tartışılan trend bir husus haline geldi. SHIB ayrıyeten aylarca Coinmarketcap üzere platformlarda en üst sıralarda yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.