Alt Coin

En Düzgün Yield Farming Altcoin’leri Açıklandı: İşte Top 15!

Altcoin projelerine dair değerli haberleri ve istatistikleri yayınlayan CryptoDiffer, piyasa kapitalizasyonuna nazaran birinci 15 Yield Farming altcoin projelerini listeledi. Kripto paralarla alakalı çeşitli tahliller sunan CryptoDiffer’ın 28 Ocak itibariyle açıkladığı, piyasa kapitalizasyonuna nazaran birinci 15 Yield Farming altcoin projesini (UNI, AAVE, CAKE, CRV, SNX, YFI, COMP, SUSHI, RLY, SPELL, RAY, RGT, JOE, SOUL ve ALPHA) Kritokoin.com olarak mercek altına alıyoruz.

15 Yield Frming altcoin projesi

Yield farming, DeFi bölümünün hala gelişmekte olan ve en yüksek büyüme potansiyeline sahip alanı. Yield farming, kripto para ekosisteminde yüksek getiri yahut ödül elde etmek için kripto para stake etme yahut ödünç verme sürecine deniyor. Merkeziyetsiz finans (DeFi) bu alanda yenilikçi, lakin riskli ve fiyat oynaklığı içeren bir alan. Likidite madenciliği üzere yenilikler sayesinde son vakitlerde popülerliği yeterlice arttı. CryptoDiffer’in listesinin başında 4.570 milyar dolarlık market kapitalizasyon kıymeti ile UNI geliyor. Onu 1.9 milyar dolar ile AAVE takip ediyor ve son bir yılda %49 oranında bir bedel kaybı var. Üçüncü yield farming projesi ise 1.8 milyar dolar ile CAKE. Onu CRV takip ediyor 1 milyar dolar bedelle ve yıllık % 58 bedel artışıyla. 911 milyon dolarla SNX beşinci sırada, 816 milyon dolar ile YFI altıncı sıradalar.

Yedinci sıradaki proje 791 milyon dolar ile COMP. Onu 779 milyon dolar ile SUSHI takip ediyor. Dokuzuncu sıradaki proje 476 milyon dolar ile RLY olurken onuncu sıradaki proje 424 milyon ile SPELL. RAY on birinci sırada 289 milyon dolar ile. On ikinci sıradaki yield farming projesi ise 220 milyon ile RGT. Son üç proje olan JOE, SOUL ve ALPHA’nın büyüklükleri sırasıyla 176, 172 ve 163 milyon dolar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.