Alt Coin

Eski Facebook Çalışanı: Bu Metaverse Coin’lerle Kazandım!

Bir yatırımcı, bir metaverse’de birkaç saat oynadıktan sonra yaklaşık 5.000 dolar kazandı. Bu yeni platformlardan kripto para kazanmanın en güzel 3 yolunu ve bunun hangi metaverse coin projelerinde yapılacağını açıklıyor. Biz de yatırımcının paylaşımlarını Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Metaverse coin projelerinde nasıl kazanılır?

Eski Facebook ve Google çalışanı Logan Welbaum birinci evvel dijital bir konut sahibi olarak metaverse’e dahil oldu. Decentraland (MANA) ve The Sandbox’ta (SAND) mülk satın aldı ve her ikisi de değerli ölçüde kıymet kazanmış görünüyor. Örneğin, oradaki mülkü için Decentraland’ın simgesi olan MANA ile 2.000 dolara muadil bir fiyat ödedi. Karşılıksız bir token olarak kabul edilen sanal arazi, onun yanındaki lotların son satış fiyatlarına nazaran artık 40.000 dolardan fazla olabilir.

Logan Welbaum, yakın vakitte The Sandbox’ta birkaç saat oynayarak geçirdi ve SAND’ın yaklaşık 5,05 dolarlık süreç fiyatına dayalı olarak yaklaşık 5.050 dolara muadil olan 1.000 SAND kazandı. Bununla birlikte Sandbox, play-to-earn seçeneklerini şimdi tam olarak halka sunmadı. Beta sürümünün dağıtımlarını yürütüyorlar ve kullanıcılara Alpha Pass üzere erken geçişler sağlıyorlar. Bu, kullanıcıların oyunları denemelerini ve kripto kazanmalarını sağlıyor. Logan Welbaum, yarışa başvurarak kazandığını söylüyor. Bir toprak sahibi olmak, bahtını arttırırken, hesabı olan herkes bir geçiş kazanabiliyor.

Kimi kullanıcılar geçişlerini ikincil piyasada satıyor. Lakin Logan Welbaum, bu metaverse coin projesinin toplumsal medya hesaplarını takip ederseniz, bir sonraki geçiş sürümlerinin ne vakit verileceği konusunda fikir sahibi olacağınızı söylüyor. Bu ortada oyun, SAND kazanmanın ek yollarını sunuyor. SAND ve MATIC tokenlerini bir likidite havuzuna yatıran ve akabinde Sandbox ile stake yapanlar, ek token mükafatlarına erişebiliyorlar. Logan Welbaum’a nazaran bir oyuncunun dijital işlere sahip olması da dahil olmak üzere pasif token kazanmasın sağlayan çok sayıda metaverse coin projesi var, fakat bunlar tıpkı vakitte beta sürümleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.