Alt Coin

Ethereum Balinaları, Bu 3 Altcoin’den Dev Ölçüde Yutuyor!

Ethereum balinaları, büyük alıcılar ortasında en büyük hissesi Shiba Inu’nun (SHIB) elinden alarak diğer bir altcoin projesine yöneliyor. Değişik bir formda balinalar iki borsa token’i etrafında toplanıyor. Gelin, WhaleStats bilgilerine göz atalım…

Balinalar bu 3 altcoin projesinden topluyor

Balina dedektifi WhaleStats’tan alınan bilgiler, en büyük 1000 Ethereum cüzdanının şu anda 1,54 milyar dolardan fazla FTX Token (FTT) tuttuğunu gösteriyor. Balinalar tarafından tutulan FTT’nin toplam bedeli, kısa müddetliğine 1,60 milyar doların üzerine çıkarak, FTT’yi birinci 1000 Ethereum balinası ortasında Ethereum (ETH) hariç, süreksiz olarak dolar pahasına nazaran en büyük token konumu haline getirmeye yetti. Akabinde, balinalar tanınan Ethereum tabanlı göğüs coin Shiba Inu’ya geri döndü. Birinci 1000 ETH adresi, yazı yazılırken 1,78 milyar dolardan fazla SHIB’ye sahip.

FTT, vadeli süreçler, kaldıraçlı token’ler ve tezgah üstü ticaret için bir kripto para ünitesi türev ticaret platformu olan FTX’in borsasının mahallî token’idir. Piyasa bedeline nazaran 35. sıradaki kripto para, son 24 saatte %1,81 yükselişle 40.06 dolardan süreç görüyor.

FTT, balinaların tercih ettiği tek borsa token’i değil

Kriptokoin.com olarak bilgilerin paylaştığımız WhaleStats ayrıyeten, birinci 1000 Ethereum cüzdanının, OKEx Blockchain Vakfı tarafından yayınlanan bir kripto para ünitesi olan 568 milyon dolardan fazla OKB’ye sahip olduğunu belirtiyor. OKB token, OKEx kripto borsasındaki trader’lerin fiyat ödemesine, faiz kazanmasına ve yeni yeni kripto para projelerine katılmasına imkan tanır. Piyasa kıymetine nazaran 74. sıradaki OKB, son gün %1.17 düşüşle yazarken 28.69 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.