Alt Coin

Ethereum Balinaları Neden Bu Göğüs Coin’e Atak Ediyor?

Balinalar bir kripto para ünitesini satın almaya başladığında, bu çoklukla yükseliş beklentisine neden olur. Piyasa pahasına nazaran en büyük altcoin projesi Ethereum (ETH), balina dedektifleri tarafından yakından takip edilen çok sayıda dev cüzdana sahip. Bu yazıda, WhaleStats’ın izleme listesindeki en büyük 1.000 Ethereum balinasının neden Shiba Inu (SHIB) satın aldığına bakalım.

Ethereum balinaları neden Shiba Inu (SHIB) biriktiriyor?

  • Ethereum balinalarının neden Shiba Inu satın aldığının en net açıklaması, göğüs token’n bir müddettir çok daha cazip fiyattan süreç görmesi olabilir. Düşüş sürecinde, ETH balinaları 277 milyar SHIB ile birikimlerini sürdürdü.
  • İkinci neden, Shiba’nın gelecekte değerli ölçüde yükseleceğinin düşünülmesi, ayrıyeten gelecekte daha geniş çapta benimsenmesi bekleniyor. Robinhood borsasının listeleme süreci bunlardan biri.
  • Ethereum balinaları, Shiba Inu’nun metaverse fırsatı konusunda da yükseliş gösterebilir. Shiba Inu Games, çok oyunculu bir oyunun geliştirilmesine öncülük etmesi için oyun geliştiricisi William Volk ile anlaştı. Ayrıyeten, çalışmalar için gemiye bir AAA stüdyosu (yani, milyonlarca dolarlık oyunlar geliştiren) getirdi. Göğüs token partiye geç kalmış olsa da, oyun geleceğinin kritik bir kesimi olması bekleniyor.

Bugün, Doge Rise Up (DOGERISEUP) %400’ün üzerine yükseldi. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

Juraiya isimli ETH balinası 1.079 milyon dolar kıymetinde SHIB satın aldı

WhaleStats’tan elde edilen bilgiler, 1 Şubat’ta platform tarafından en büyük Ethereum balinaları listesinde 13. sırada yer alan ETH balinası ‘Juraiya’nın 1.079 milyon dolar pahasında 50 milyar Shiba Inu satın aldığını ortaya koydu.

WhaleStats’a nazaran, ‘Jiraiya’ ismiyle bilinen Ethereum balinası, 49.998.760.270 SHIB’e eşit 1.079.500 dolar kıymetinde Shiba Inu satın aldı. Ayrıyeten Shiba Inu, en büyük ETH sahipleri tarafından satın alınan birinci on kripto para listesine geri döndü. Yalnızca bir hafta evvel, bir ETH balinası 12 milyon doların üzerinde 606.352.106.247 SHIB satın aldı. Bununla birlikte, SHIB, ETH balinalarının gözlerinin üzerinde olduğu tek token değil, birebir süreçte 2.101.566 dolar kıymetinde 2.499.969 BAT satın alan bir ETH balinası da tespit edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.