Kripto Haber

Ethereum ‘Bıçaklarını’ Kaldırın, Barış İçinde Geliyoruz – Solana Kurucu Ortağı

Kriptodaki herkes birbirinin boğazında değil. Rakip protokollerin savunucuları arasındaki rekabet gerçek olsa da, gelecek vadeden tüm altcoin öncüleri, özellikle Solana’nın (SOL) arkasındaki beyinlerden biri olan Ethereum (ETH) “katilleri” olarak bilinmek istediklerini söylemiyor .

SOL ‘büyüme son raporun yazarları, göktaşı bu yılın şey kısa olmuştur belirterek bunun son 12 ay içinde x45.8 genişledi olduğunu – ve birçok benzer umut verici altcoins gibi bir koparma 2022 Bu yılın başlarında için kursunda olduğu sikke üst içine piyasa başına 10 sikke yolunda kaslı ve en son gibi daha köklü belirteçleri aşarak üst 5 ele geçirmişse XRP .

Aslında, SOL’un son 12 aydaki büyüme oranı , başlangıçtan itibaren bir ETH katili olarak tartışmalı bir şekilde konumlandırılan bir protokol olan cardano’yu (ADA) geride bıraktı .

Ancak bu hafta bir Twitter alışverişinde, SOL kurucu ortağı Raj Gökal, protokolü ile Ethereum arasında herhangi bir kötü kan olduğu fikrini reddetti.

Chris Burniske, kripto girişim firmasının kurucularından tutucu , yazdığı ekleyerek “geçinmek” diye kripto içinde “herkes” umudu verdiğini:

“Doğada kabile olduğumuzu ve rekabetin aslında herkesi ateşlediğini kabul etmeye geldim. ideal mi? Belki değil. Bu gerçek mi? Kesinlikle evet.”

Ayrıca “güzel sözlere rağmen” “bıçakların tamamen çıktığını” da yazdı.

Placeholder kurucu ortağı, kriptoda “genellikle insanların en büyük çantalarının kazanmasını istediğini”, özellikle “katman 1 protokolleri” söz konusu olduğunda – “neredeyse tüm iletişimleri etkileyecek” bir faktör olduğunu açıkladı. Bu nedenle, bahisçilere “gördüğünü ve duyduğunu gerçek olarak almamalarını” tavsiye etti. [K]nives tamamen çıktı. ”

Burniske, bitcoin kullanıcılarının geleneksel olarak ETH savunucuları için zamanları olmadığını, ancak onlardan “hiçbir zaman dahil olmaya zahmet etmedikleri” ölçüde “nefret ettiklerini” belirtti.

Ancak, “ETH ile diğer [akıllı sözleşme katmanı-1 protokolleri] arasındaki rekabet çok daha yakın – bu, dezenformasyon ve sabotaj girişimleri için daha yıkıcı yollar açıyor” dedi.

Gökal, Burniske’nin yanıldığı konusunda kararlıydı, ancak şunları yazdı :

“Sadece güzel sözler değil, dostum. gerçekten bir kavga olmak zorunda değil. Daha fazla anahtar çifti daha iyidir. [Kullanıcılar], bu platformlar zamanla kendini kanıtladıkça veya kanıtlamadıkça geçiş yapabilecek.”

Burniske’yi kripto sahnesini “kavga olarak çerçevelemeyi” bırakmaya çağırdı ve şunları yazdı:

“’Bıçaklar’, ethereumu öldürmeye çalıştığımızı ima ediyor. Ethereum öldürülemez, bu imkansız. Ve şimdiden, milyonlarca insanı güçlendiren ve milyarlarca servet yaratan, dünyada iyiliğin güzel bir gücü. Bitcoin oldukça açık bir şekilde aynı.”

Ve Gökal, Burniske’nin doğrudan Solana’ya atıfta bulunmayabileceğini kabul ederken, “Solana gibi Ethereum olmayan zincirler her başarıyı gördüğünde veya büyümede büyük salınımlar yaptığında, bunun ona karşı dalgalanma olarak görüldüğünü” söyleyerek “üzgün ve hayal kırıklığına uğradığını” ekledi. görevliler.”

ısrar etti:

Hareketi büyütmeye çalışıyoruz” dedi.

08:25 UTC’de SOL 230 USD’den işlem görüyor ve bir günde %5 düşüş yaşıyor. Bir yılda yüzde 11,422 arttı. Aynı zamanda, ETH 4.747 USD’de el değiştirdi ve bir günde %1,5 arttı. Bir yılda %925 arttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.