Kripto Bilgi

Fantom, Harmony, DeFi Anlatısı Isındıkça Büyük Kriptolarda Kazanıyor

Kripto piyasası son 24 saat içinde yükseldi ve bitcoin (BTC), ABD Federal Rezerv’in enflasyonun etkisini azaltma taahhüdü sayesinde 3.000 dolar kazandı.

Bütün büyük kripto para birimleri fiyatları yükselirken, mevcut favoriler fantom (FTM), armoni (ONE), kozmos (ATOM) ve yakın (NEAR) %21’e kadar yükseldi. Kripto çevrelerindeki tüccarlar, ucuz ve hızlı ağları ile merkezi olmayan finans (DeFi) faaliyeti için hazırlanmış bir dizi katman 1 belirteci olan FOAN olarak bu belirteçlerden oluşan bir sepete halk dilinde atıfta bulunur.

Katman 1 blok zincirleri, ağları üzerine kurulu ürün ve hizmetleri destekleyebilen Ethereum, Fantom ve Solana gibi platformlardır. DeFi, kullanıcılara finansal hizmetler sağlamak için üçüncü taraflar yerine akıllı sözleşmelere dayanan blok zinciri tabanlı ürünleri ifade eder.

FOAN’a olan ilgi, son aylarda solana (SOL), terra (LUNA) ve çığda (AVAX) – genel olarak SoLunAvax ticaretinde – yaklaşık %400’lük bir artışın arkasından geliyor.

FTM 2 dolara yükseldi. Çarşamba günü Avrupa sabah saatlerinde 8. Fiyat 2 dolara kadar düştü. 2 doları kırmadan önce hafta sonu 10. Dün 50 direnç seviyesi. FTM, daha geniş pazardaki duyarlılığın bozulmadan kalması durumunda 3 $ işaretine ulaşmak için hazırlanabilir.

Fantom son 24 saatte %21 arttı. (Ticaret Görünümü)

Harmony’nin ONE tokeni son 24 saat içinde %14’ten fazla artarak 0$’dan işlem gördü. 32 yazarken. Fiyat son iki yılda %25.200 arttı, veri gösterisi. Hala 0 doların altında. 37 Ekim’de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Fiyat çizelgeleri, ONE’ın şu anda bir direnç seviyesinde olduğunu ve 0 doların üzerine çıkarsa rekorunu geri kazanabileceğini gösteriyor. 33. Mevcut seviyelerden bir ret, fiyatın 0$’a düşmesine neden olabilir. 27 bölge.

Harmony 0,0 dolardan dirence dokundu. 32. (Ticaret Görünümü)

ATOM ve NEAR, son 24 saat içinde sırasıyla %10 ve %13 ekledi. ATOM 40 dolarlık bir direnç seviyesini kırdı, NEAR ise önceki rekoru olan 17 doları aştı. 50, 18 dolardan işlem yapmak için. 20 yazarken.

Diğer büyük kripto para birimleri daha sessiz kazançlar sağladığından FOAN ticareti daha iyi performans gösterdi. Bitcoin %2 yükselirken, SOL, cardano (ADA) ve eter (ETH) %5’e varan artışlar gördü.

DeFi öncülü, FOAN bahsine güç veriyor

FOAN bahsinin temelleri, tüccarlar için umut vaat ediyor. Cosmos ve Near’daki DeFi etkinliği, her iki blok zincirinde de planlanan yükseltmelerden önceki aylarda arttı. 154 milyon dolardan fazla varlık, Yakın-tabanlı DeFi protokollerine yatırılıyor ve takas ve borç verme aracı Ref Finance tek başına 104 milyon doları aşıyor.

Fantom’daki işlem etkinliği de ısındı ve geçen hafta Avalanche’ı geride bıraktı. Geçen Çarşamba günü Fantom ağında 1 milyondan fazla işlem gerçekleştirildi ve işlem etkinliği hem Perşembe hem de Cuma günleri Avalanche’dan daha yüksek. Bu, Avalanche’ın DeFi uygulamalarında Fantom’dan daha fazla değer elde etmesine rağmen – 6 milyar dolara kıyasla 11 milyar dolar – ve Fantom’un 112’sine karşı 127 DeFi protokolüne ev sahipliği yapıyor.

Fantom’a olan ilgi, geçen hafta Daniele Sestagalli ve Andre Cronje’nin – Avalanche, Ethereum ve Fantom üzerinde milyarlarca dolarlık değeri kilitleyen protokoller başlatmasıyla tanınan geliştiriciler – üzerinde konuşlanacak bir proje üzerinde işbirliğini duyurmalarıyla ekstra bir destek aldı. Fantom.

Harmony, 740 milyon doları aşan yerel jetonu JEWEL ve diğerlerini kilitleyen entegre bir oyun, takas ve takas edilemez jeton (NFT) projesi olan DeFi Kingdom’ın yükselişiyle geçen ay hype’ının çoğunu yaşadı. lansmanından bu yana varlıkları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.