Bitcoin

Finans Dehası, Piyasa Çökerken Bitcoin’lerini 100x Arttırdı!

Carl Runefelt, Bitcoin (BTC) ve kripto piyasaların geneli Ocak ayında düzeltme yaşayıp kan kaybederken kripto portföyünü 100 kat artırmayı aşardı. Carl Runefelt’in bir tıp bilinmeyen kripto kodunu kırıp kırmadığı tartışılıyor. Hususun ayrıntıları Kriptokoin.com’da.

Bitcoin (BTC)’leri yüz kat nasıl artırdı?

Sayısız kripto yatırımcısı 10 Ocak 2022’de varlıklarının büyük bir kısmını kaybetti. O gün Bitcoin, altı ayın en düşük kıymeti olan 40.000’in altına düştü. Paniğe kapılmış alıcılar, Bitcoin’i güya kıymetsiz bir çöpmüş üzere atmaya başladı, lakin Carl Runefelt, Bitcoin çökerken kripto yatırımını 100 kat artırdı. Yalnızca 27 yaşında olan Carl Runefelt, Forbes 30 Under 30 listesine girdi ve dünyanın en kıymetli masalarında bir koltuk kazandı. 1.5 milyondan fazla toplumsal medya takipçisi ile çevrimiçi olarak “the Moon” olarak bilinen Runefelt, kripto yatırımlar kelam konusu olduğunda neredeyse kahin olduğunu kanıtladı. Kripto para ünitesi “gençlerin zenginliği” olarak kabul edilirken, hiç kimse yeni finansal varlığın yeni bin yılda daha evvel gibisi görülmemiş bir halde hayatımızda tesir sahibi olabileceğini iddia etmemişti.

Bugün Runefelt, bu gizemli öngörüyü son derece tanınan YouTube kanalında paylaşıyor. Kripto piyasasına başlamak isteyenler için bir tavsiye kaynağı olarak başlayan The Moon, artık abonelerin kendi Bitcoin servetlerini oluşturmalarına yardımcı oluyor. Ve Runefelt’in imrenilen tavsiyesini arayanlar yalnızca genç kesim değil. En dikkate paha kripto milyarderleri için bile Altın Çocuk oldu ve Charlie Munger üzere gözüpeklere karşı kendini ispatlıyor. Bir çok kesim için, Carl Runefelt gençlik fırsatlarının yaşayan bir örneğini teşkile ediyor. Oburlarının çıkmaz sokaklar olarak gördüğü fırsatları gördüğü için iddiaları yerinde olmuştur. Bilinmeyen bir kodu kırıp kırmadığını ve onu bizlerle paylaşacak kadar cömert olup olmadığını merak etmeden duramazsınız. Carl Runefelt bir finans dehası olduğunu kanıtladı. Bu, 10 Ocak’ta başkaları servetini kaybederken katlanarak artan bir formda servetini arttırdığında katılaştı. Bu muvaffakiyet elbet onun sihirli bir adam olarak ününü artıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.