Alt Coin

Fiyatı 0,05 Doların Altında Olan 5 Metaverse Coin ile Tanışın!

Yılın sonra yarısında MANA, AXS ve SAND üzere metaverse coin projeleri piyasaya öncülük etti. Bu platformlar hem eğlenceli dünyalar, hem de “oyna-kazan” fırsatları sağlamaktadır. Bu yazıda, şimdi 0,05 dolar bariyerini aşamamış 5 düşük kıymetli örneği inceliyoruz. Analist Mark Arguinbaev bizlere eşlik ediyor.

Düşük pahalı metaverse projeleriyle tanışın

0,0000030 dolar fiyatıyla UFO Gaming (UFO), klâsik oyun şirketleriyle işbirliği yapmak ve özellikler geliştirmek için onları Blockchain’e entegre etmek istiyor. Projenin kripto para ünitesi UFO’da, ödemeler için kullanılıyor. UFO, 768 milyon dolar piyasa pahasına sahip 225.kripto para ünitesidir.

Sıradaki metaverse coin Starlink, keşif ve dizaynla dolu geniş bir 3D toplumsal cihan olan STARL metaverse’ye sahip. Proje kullanıcıların içinde yaşayabileceği fizikî dünya bir yükseltme sağlamaya çalışıyor ve klasik sınırlamaların ötesinde keşfedilecek bir cihan sağlıyor. STARL piyasa kıymetine nazaran 240. sırada ve 0.000046 dolardan süreç görüyor.

Radio Caca, Elon Musk’un annesi Maye tarafından destekleniyor. Proje geliştiricilerin ve kullanıcın bir ortaya gelebileceği mağaza, arazi ve oyunlar üzere dijital sahiplikler sağlıyor. Ayrıyeten Kasım ayında 0.01189 dolar ATH’sini kaydetti. Şu anda 714 milyon piyasa bedeliyle 0.00393 dolardan süreç görüyor.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse makalelerine ( bölüm-1, bölüm-2) göz atmayı unutmayın.

E-spor odaklı metaverse coin: Verasity (VRA)

İkinci sırada, e-spor ve cümbüş için bir protokol ve eser katmanı platformu Verasity’i (VRA) inceleyelim. Proje, yayıncılar ve reklamcılar için etkileşimi ve reklam gelirini artırma misyonuyla Ethereum Blockchain üzerine inşa edilmiştir. Tıpkı vakitte tanınan bir metaverse coin olan VRA, 197 milyon dolar piyasa kıymetiyle 0.0433 dolardan süreç görmektedir.

0,05 dolara en yakın listenin son metaverse coin projesi DEAPcoin (DEP) kendisini “dijital çağda cümbüş ve varlıklarla yeni bir iktisat ve kültür yaratacak yeni kuşak Cümbüş Şirketi” olarak tanımlıyor. DEAPcoin Blockchain teknolojisi ile entegre bir oyun ve NFT platformudur. Tıpkı vakitte, ETH tabanlı ERC-20 token’dir. DEP ile oyunlar oynayıp para kazanılabiliyor. Piyasa pahasına nazaran 368.sırada olan DEP, 0.0446 dolar süreç görmektedir. 25 Aralık’ta aşağıdaki %40’a uzanan mum fitilini kaydetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.