Alt Coin

Fiyatı 0,7 Doların Altında Olan 7 Metaverse Coin ile Tanışın!

Aralık ayının son haftasında yükseliş ivmesi gösteren çok sayıda metaverse coin var. Bu makale, en düşükten en yükseğe sıralanmış, ünite pahası 0,7 doların altında olan 7 metaverse projesine göz atıyoruz. Analist Mark Arguinbaev bizlere eşlik ediyor.

Düşük kıymetli metaverse projeleriyle tanışın

  • 30 Haziran 2021’de piyasaya sürülen UFO Gaming, bir toplumsal oyun token’i içeren büsbütün merkezi olmayan bir ekosistemdir. Ayrıca Blockchain’i, oyna-kazan metaverse, NFT’ler, oyun ve daha fazlasını içerir. UFO, 0.00002875 fiyatıyla listenin 7.sırasına yerleşiyor.
  • Sıradaki Starlink (STARL), kullanıcıların öbür oyuncuları keşfetmesine, oynamasına, takas etmesine ve toplumsallaşmasına imkan tanıyan Blockchain tabanlı metaverse’dir. Mahallî token STARL, 414 milyon piyasa kıymetiyle 0.00004152 dolardan süreç görüyor.
  • Radio Caca (RACA), Elon Musk’un annesi Maye tarafından destekleniyor ve oyna-kazan oyunu Metamon ve Universal Metaverse için mahallî token fonksiyonu görüyor. RACA, 0.003463 dolar fiyatıyla 629 milyon dolar piyasa pahasına sahip.
  • Haziran 2021’de piyasaya sürülen Verasity, kendisini “Espor ve cümbüş için bir protokol ve eser katmanı platformu” olarak tanımlıyor. Mahallî token’i VRA, 0.03955 dolar fiyatıyla listenin dördüncü sırasında konumlanıyor.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse makalelerine ( bölüm-1, bölüm-2) göz atmayı unutmayın.

Metaverse coin DEP, ATRI ve BLOK ile tanışın

  • Üçüncü sırada, 0.04392 dolarla, birinci olarak Ağustos 2019’da piyasa sürülen, NFT pazarı ve çeşitli oyna-kazan Blockchain oyunları için bir platform olan PlayMining’e sahip DEAPcoin’e (DEP) göz atıyoruz. Metaverse coin, Play Mining, Lucky Farmer, JobTribes ve PlayMining Puzzle üzere kimi kıymetli oyunlarla birlikte bir dizi Blockchain tabanlı oyna-kazan oyununu içeriyor.
  • Ekim 2020’de piyasaya sürülen Atari Token, etkileşimli cümbüş sanayisi için referans token olmayı hedefleyen merkezi olmayan bir kripto para ünitesidir. Mahallî token ATRI, 0.0578 dolar fiyatıyla piyasa bedeline nazaran en büyük 601’inci kripto para ünitesidir.
  • Listenin birinci sırasında, Ekim 2021’de piyasaya sürülen metaverse coin projesi Bloktopia, toplam Bitcoin arzının onuruna 21 katlı bir gökdelenin yer aldığı bir metaverse dünyasıdır. Piyasa kıymetine nazaran 237.sırada ve 0.05603 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.