Alt Coin

Fiyatı 1 Doların Altında Olan 7 Metaverse Coin İle Tanışın!

Kripto para piyasaları yatay süreç görürken, şu anda satışta olan çok sayıda düşük Metaverse coin var. Kriptokoin.com olarak, piyasa pahasına nazaran en düşükten en yükseğe sıralanan, ünite bedeli 1 doların altında olan birinci yedi Metaverse coin projesine bakıyoruz.

7 metaverse coin hangileri?

7. Alien Worlds (TLM). 194 milyon dolar (0,21 dolar). Nisan 2021’de piyasaya sürülen Alien Worlds, geçtiğimiz ay 1,4 milyondan fazla kullanıcısıyla WAX blockchainindeki en tanınan oyun. Alien Worlds, kullanıcıların NFT’ler ile Trillium (TLM) madenciliği yapmasına müsaade veren, oynayarak kazanılan bir oyundur. Kullanıcılar ayrıyeten madencilik güçlerini artırmak için kurulumlarını ender ve efsanevi NFT’lerle yükseltebilirler. Oyuncular, hepsi başka Merkezi Olmayan Otonom Kuruluşlar (DAO’lar) olan çeşitli gezegenlerde madencilik yapabilir. TLM şu anda 0.2123 dolardan süreç görüyor ve 24 saatlik hacim 78 milyon dolar. Piyasa pahası, 914 milyon TLM dolanım arzı ile 194 milyon dolar. TLM’yi Binance, KuCoin, FTX, Poloniex, Bittrex, PancakeSwap’tan satın alabilirsiniz.

6. Chromia (CHR). 415 milyon dolar (0,73 dolar). Mayıs 2019’da piyasaya sürülen Chromia, gerçek dünyada merkezi olmayan uygulamalar oluşturmayı kolaylaştıran bir Metaverse platformu. Ethereum ile düzgün oynayan ve geliştiricilerin uygulamaları çok daha süratli kodlamasını sağlayan eşsiz bir altyapıya sahiptir. Chromia’da, 372 milyon dolarlık piyasa pahası olan, blockchain tabanlı bir oyun olan My Neighbor Alice de dahil olmak üzere bir dizi başarılı oyun inşa edildi. Ayrıyeten Chromia, 252 milyon dolarlık piyasa pahası olan Mines of Dalarnia’yı da içeriyor. Şu anda CHR, 24 saatlik 99 milyon dolarlık bir hacimle 0,72 dolardan süreç görüyor. Piyasa pahası, dolanımdaki 567 milyon CHR arzı ile 413 milyon dolar. Chromia’yı Binance, KuCoin, FTX, Poloniex, PancakeSwap, Crypto.com’dan satın alabilirsiniz.

5. CEEK VR (CEEK). 500 milyon dolar (0,671 dolar). 2018’de piyasaya sürülen CEEK VR, müzik akışı ve yayıncılığının geleceği olmayı hedefliyor. Şu anda Target ve BestBuy üzere büyük perakendecilerde bulunan patentli bir VR kulaklığı var. CEEK, CEEK VR platformunun lokal ERC-20 belirtecidir. CEEK VR, canlı performanslar için bir VR sahnesi olan CEEK CITY’ye sahip olacak. Şu anda CEEK VR’nin Lady Gaga, Demi Lovato, Ziggy Marley ve çok daha fazlası üzere sanatkarlarla iştirakleri var. Yazma sırasında CEEK, 24 saatlik 18,5 milyon dolarlık bir hacimle 0,672 dolardan süreç görüyor. Piyasa kıymeti, 744 milyon tokenlik sirkülasyon arzıyla 500 milyon dolar.

RACA da var listede

4. Radyo Caca (RACA). 548 milyon dolar (0.003011 dolar). Ağustos 2021’de piyasaya sürülen Radio Caca, Maye Musk’ın özel NFT yöneticisidir. RACA, Üniversal Metaverse için mahallî tokendir. USM metaverse, kullanıcıların arazi sahibi olabileceği, mülkleri üzerinde mağazalar inşa edebileceği ve çeşitli oyunlar oynayabileceği yahut oluşturabileceği bir 3B gezegen dünyasıdır. Radio Caca birebir vakitte dünyanın her yerinde internete bağlı bireyler tarafından işletilen merkezi olmayan bir tertiptir (DAO). Yazılı olarak, RACA 24 saatlik 203 milyon dolarlık bir hacimle 0,004761 dolardan süreç görüyor. Piyasa bedeli, 181,85 milyar deveran arzıyla 865 milyon dolar. RACA’yı Poloniex, Gate.io, PancakeSwap, MEXC’den satın alabilirsiniz.

3. Metahero (HERO). 691 milyon dolar (0.1358).Haziran 2021’de piyasaya sürülen Metahero, kullanıcıların kendilerini ve öteki gerçek dünya objelerini dijital dünyada harika kopyalarını oluşturmalarına imkan tanıyan yeni jenerasyon bir Metaverse inşa ediyor. Bunu başarmak için Metahero, Cyberpunk 2077’nin gerisindeki grup olan CD Projekt’in kullandığı 16k 3D modelleme teknolojisinin mucitleri Wolf Digital World (WDW) ile paydaşlık kurdu. Şu anda HERO, 24 saatlik 13 milyon dolarlık bir hacimle 0.13 dolardan süreç görüyor. Piyasa pahası, sirkülasyondaki 5,1 milyar token arzı ile 688 milyon dolar. HERO’yu KuCoin, PancakeSwap, Gate.io, LBank ve daha fazlasından satın alabilirsiniz.

2. WAX (WAXP). 823 milyon dolar (0,44 dolar). 2017’de kurulan WAX, The Worldwide Asset eXchange™’in kısaltmasıdır. NFT’ler, koleksiyonlar ve görüntü oyunları için dünyanın en etraf dostu blockchain olarak isimlendiriliyor. WAX, kullanıcıların oynayabileceği düzinelerce dApp oyununun yanı sıra kendi pazarlarında NFT satın almanıza, satmanıza ve takas etmenize imkan tanır. WAX ayrıyeten kimileri Alien Worlds, Farming Tales, Prospectors, R-Planet ve daha fazlasını içeren düzinelerce tanınan oyna-kazan Metaverse oyununa da mesken sahipliği yapıyor. Yazı yazarken, WAXP, 24 saatlik 54 milyon dolarlık hacimle 0,44 dolardan süreç görüyor. Piyasa kıymeti, 1,87 milyar deveran arzı ile 834 milyon dolar. WAXP’yi Binance, KuCoin, Bittrex, Crypto.com ve daha fazlasından satın alabilirsiniz.

1 IoTeX (IOTX). 1,1 milyar dolar (0,1195 dolar). Nisan 2019’da başlatılan IoTeX, Objelerin İnterneti için ölçeklenebilir ve kapalılık merkezli bir blockchaini altyapısıdır. IOTX, ağa güç sağlayan IoTeX blockchaininin lokal tokenidir. IoTeX, Android ve iOS aygıtlarda bulunan IoPay Web3.0 cüzdanına sahiptir. IoPay, herkesin basitçe erişebileceği IoTeX ekosistemine açılan kapıdır. Yazma sırasında, IoTeX, 24 saatlik 41 milyon dolarlık bir hacimle 0.117 dolardan süreç görüyor. Piyasa pahası 1,1 milyar dolar ve sirkülasyondaki 9,54 milyar IOTX arzı. IOTX’i Binance, Coinbase Exchange, KuCoin, Crypto.com, Uniswap, PancakeSwap’tan satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.