Alt Coin

Fiyatı Bugün Patlayanlar: Gözler Bu 10 Metaverse Coin’de!

Piyasa kıymeti ile en büyük kripto para ünitesi olan Bitcoin’in 41.000 dolar civarında el değiştirmesi, genel piyasayı olumlu etkilemiş üzere görünüyor. Toplam kripto para piyasasının pahası, son 24 saatte yüzde 2.5 yükselerek 2.04 trilyon dolarak çıktı. Olumlu fiyat hareketlerinin en açık bir formda görüldüğü alan ise metaverse coin projeleri oldu. Kelam konusu projelerin yükselişinin arkasında ise çeşitli nedenler vardı. Kriptokoin.com olarak, son 24 saatte en çok yükselen metaverse coin’leri aktarıyoruz…

Bu 10 metaverse coin, büyükleri geride bıraktı

Son vakitlerin en tanınan hususlarından biri olan Metaverse alanına odaklanan projeler, ivme kazandı. Bu ivmeye 2021’in son aylarında Facebook’un Meta atılımı ile start verilmişti. Fakat artık metaverse coin’ler bundan bağımsız olarak hareket edebiliyor. Haftanın birinci gününde en çok yükselişi gören, CryptoWar xBlade (XBLADE) oldu. xBLADE, bugün bir soru yanıt aktifliği gerçekleştirdi ve en güzel soruyu soranlara çeşitli mükafatlar verdi.  İkinci sırada, yüzde 27.8 ile Realm (REALM) yer alıyor. Realm, yakın bir vakitte LunarCrush ile iştirak kurdu ve bir airdrop gerçekleştiriyor.

Üçüncü olarak GameX (GMX) yüzde 21.6 yükselirken GMX’i VFOX (VFOX) yüzde 15.9 ile takip etti. Bir müddettir yükseliş listesinde olan Netvrk (NTVRK), bugün de yüzde 15.3’lük artışıyla dikkatleri üzerine çekti. NTVRK, CryptoDocsNFT iş birliği ile metaverse’teki birinci büsbütün HIPAA uyumlu Telehealt Clinic’i bugün piyasaya sürüyor.

RedFOX Labs (RFOX) yüzde 14.6, Merit Circle (MC) yüzde 14.3 oranında bedel kazandı. Redfox, RFOX NFTs isimli yeni NFT platformunun duyurusunu yaptı. Ayrıyeten dün, projenin CEO’sunun katıldığı bir soru-cevap aktifliği gerçekleştirildi. Geçtiğimiz hafta boyunca Ignite Tournaments ile paydaşlık kuran ve Çin Yeni Yılı kapsamında mükafatlar dağıtan Avocado DAO (AVG) yüzde 14.2, RMRK (RMRK) yüzde 11.1’lik performans gösterdi. Son olarak Phantasma (SOUL) yüzde 10 arttı. Phantasma, NFT’ler için karbon nötr olarak inşa edilmiş Blockchain’i ile gündeme geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.