Alt Coin

Fiyatlar Patladı: Binance, 2 Yeni Altcoin Listeliyor!

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 2 yeni altcoin listeliyor. Borsa Alchemy Hisse (ACH) ve Immutable X (IMX)’i platformuna ekleyeceğini duyurdu. Kripto paraların fiyatı, listeleme haberiyle birdenbire yükseldi. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Binance, 2 yeni altcoin listeliyor: Fiyatlar fırladı!

Öncü Bitcoin ve kripto para borsası Binance, 2 yeni altcoin listeliyor. Borsa hususa yönelik şu açıklamalarda bulundu:

Binance, Alchemy Hisse (ACH) ve Immutable X (IMX)’ı listeleyecek ve 10.01.2022 tarihinde ACH/BTC, ACH/BUSD, ACH/USDT, IMX/BTC, IMX/BUSD ve IMX/USDT isimli ticaret çiftleri için alım satımı başlatacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak ACH ve IMX’i borsaya yatırmaya başlayabilir. ACH ve IMX için para çekme süreçleri 11.01.2022 tarihinde açılacak. Not: Para çekme açık müddeti, kullanıcıların referansı için iddiası müddettir. Kullanıcılar para çekme sayfasında gerçek durumu görebilir. ACH ve IMX Listeleme Fiyatı: 0 BNB. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen süreçlerinizi dikkatli yapın. Binance’in ticaret kayıplarınızdan sorumlu olmadığı size hatırlatılır. Dayanağınız için teşekkürler!

Kripto paraların fiyatı, listeleme haberiyle birdenbire yükseldi. Alchemy Hisse (ACH) yüzde 45’ten fazla arttı. Immutable X (IMX) fiyatı ise yüzde 15’ten fazla artış gördü.

Alchemy Hisse (ACH) nedir?

Alchemy Hisse, Satış Noktasındaki perakende süreçlere ve eşler ortası havaleye odaklanan bir ödeme sistemidir. Kullanıcılar, klâsik ödeme sistemlerinde fiat, sabit paralar ve başka kripto para ünitelerinde ödeme yapabilir. ACH, platformun hizmet tokenidir ve platformun benimsenmesini ve kripto para üniteleri aracılığıyla ödemelerin yapılmasını teşvik etmek için kullanılır. Platform birebir vakitte ACH tokenlerinin stake edilmesini de dayanaklar.

Immutable X (IMX) nedir?

Immutable X, Ethereum’da değiştirilemez tokenler (NFT’ler) için bir L2 ölçeklendirme tahlilidir. IMX, protokol geliri almak için stake edilebilen mahallî idare tokenidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.